۰ نفر

فوری / اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه ۴ اردیبهشت

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۰:۰۰
کد خبر: 838162
فوری / اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه ۴ اردیبهشت

 ستاد بحران شهرستان زرند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل شرایط نامناسب جوی و احتمال بارندگی شدید در روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت، همه مدارس این شهرستان تعطیل است.

به گزارش اقتصادآنلاین،  در این اطلاعیه از شهروندان خواسته شده در روز چهارشنبه و پنجشنبه از مسافرت به مناطق کوهستانی و قرار گرفتن در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند.

استاندار یزد در لایو ستاد مدیریت بحران اعلام کرد: مدارس استان یزد به غیر از مناطق ابرکوه، مروست، خاتم و بافق به علت هشدار بارش سنگین، فردا غیرحضوری شد.

همچنین علی ضیاءالدینی شهردار زرند در حاشیه بازدید از معابر و بندهای خاکی سطح شهر با اعلام اینکه نیروهای شهرداری در وضعیت آماده‌باش کامل قرار دارند، گفت: با توجه به پیش‌بینی تداوم بارش توسط سازمان هواشناسی، آماده‌‍‌باش عوامل خدمات شهری و شهرداری‌ها تمامی مناطق ادامه خواهد داشت.

وی با اعلام اینکه آمادگی و اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل هرگونه بحران و عارضه احتمالی در خصوص سیلاب، آبگرفتگی و آب ماندگی در سطح شهر و محلات در حال انجام است، افزود: تمام تلاش ما در مجموعه شهرداری این است که مردم در هنگام نزول رحمت الهی دچار مشکلی نشوند و دغدغه خاطری نداشته باشند.

 شهردار زرند با اشاره به انجام بیش از ۱۵۰مورد رفع آبگرفتگی در سطح شهر توسط نیروهای شهرداری، بیان کرد: شهروندان در صورت هر گونه مشکلی می‌توانند با شماره ۳۳۴۲۲۷۷۵ شهرداری تماس بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha