۰ نفر

معابر تهران غرق در ترافیک شد

۲۶ اسفند ۱۴۰۲، ۸:۴۵
کد خبر: 831030
معابر تهران غرق در ترافیک شد

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از شروع بار ترافیکی در اکثر معابر پایتخت خبر داد و گفت: ترافیک‌ نیمه سنگین در معابر پایتخت را شاهد هستیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران بودیم.

وی ادامه داد: بار ترافیکی در مسیر آزادراه تهران به کرج و بالعکس بار ترافیکی شروع شده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در حال حاضر انتهای بار ترافیکی در بزرگراه همت – جنت آباد است و مسیر آبشناسان - سردار جنگل خلوت و کم ترافیک، حکیم به شرق و شقایق دارای بار ترافیکی سنگین، یادگار جنوب به شمال بدون مشکل و روان، زین الدین-قبل از صدر دارای ترافیک سنگین است.

وی افزود: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه امام علی و رسالت ایت و بزرگراه کردستان – گمنام، بابایی بدون مشکل و خلوت، صیاد ورودی به بزرگراه شهید سلیمانی نیمه سنگین و بدون مشکل و در حال تردد و بزرگراه نواب نیز سنگین و تا تونل توحید بدون مشکل ترافیکی و تردد در جریان است.

سرهنگ شریفی بیان داشت: همچنین ترافیک در مسیر خیابان آزادی محدوده استاد معین است که شاهد تراکم ترافیک در این محدوده و البته بدون مشکل هستیم.

وی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می‌دهند.

سرهنگ شریفی گفت: رانندگان به این نکته توجه داشته باشند که در مواقعی که دید کافی به جلو و اطراف را ندارند حتماً از چراغ روشن استفاده کنند و و مراقب عابرین پیاده و خودروهای مقابل خود باشند و با این کار دیگران نیز شما را ببینند.

سرهنگ شریفی بیان داشت: خلوتی معابر در ایام نوروز در شهر تهران برای برخی از رانندگان این وسوسه را ایجاد می‌کند که با سرعت بالا تردد کنند و باعث ایجاد حوادث ناگوار شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha