۰ نفر

رند کن، ۱۰۰ برابر برد کن

۲۲ اسفند ۱۴۰۲، ۱۰:۱۷
کد خبر: 830150
رند کن، ۱۰۰ برابر برد کن

با بلوکارت خرید کنید، ۱۰ میلیارد تومان جایزه بگیرید. آخرین روزهای سال ۱۴۰۲ وقت خوبی است برای دست کشیدن به سر و روی بلوباکس‌ها. حتی فرصت خوبی است برای این که بلوباکس بسازید. می‌پرسید چرا؟ چون بلو یک کمپین جدید برای آن دسته از کاربران طراحی کرده که سرویس رُند را روی بلوباکس خود فعال کرده باشند. این کمپین از ۲۰ اسفند آغاز شده و تا روز سوم خرداد ۱۴۰۳ ادامه دارد. اپلیکیشن بلو را از اینجا دانلود کنید.

 ماجرا چیست؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، بلو در این کمپین، برنامه‌های متنوعی برای کاربران خود دارد. در فاز اول این کمپین  روزانه ۱۵۰ میلیون تومان به کاربرانی که سرویس رند را روی یکی از باکس‌های خود فعال کرده‌اند، ۱۰۰ برابر یکی از تراکنش‌های رند شده، جایزه داده می‌شود. این فاز کمپین تا ۲۳ فروردین ماه ادامه دارد و مجموع جایزه‌های آن به ۵ میلیارد تومان می‌رسد. اما این پایان قصه نیست. شما می‎توانید با هر خرید رند شده برای شرکت در قرعه کشی ۳/۳/۳ امتیاز جمع کنید و برنده یکی از جایزه‌های ۵۰، ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیون تومانی هم باشید. بلو در این فاز هم ( فاز دوم)، ۵ میلیارد تومان دیگر جایزه می‌دهد.

حالا احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چطور می‌توانید امتیاز خود را بالا ببرید تا شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی سوم خرداد داشته باشید. یک شیوه جمع کردن امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی این است که با هر خرید رند شده‌ یک امتیاز جمع کنید. بنابراین اگر یک روز ۱۲ خرید غیر رند انجام دهید که با سرویس رند مبلغی را به باکس شما اضافه کند، شما ۱۲ امتیاز به دست می‌آورید. هر ۱۰ هزار تومان مبلغ رند شده‌ای که در هر روز در باکس‌تان پس‌انداز کنید هم یک امتیاز به امتیازهای‌تان اضافه می‌شود. می‌توانید اپلیکیشن بلو را از اینجا دانلود کنید.

برای شرکت در قرعه‌کشی چند امتیاز لازم دارید؟

بلو در این قرعه‌کشی کاربرانش را در سه سطح دسته‌بندی می‌کند. کسانی که تا پایان کمپین و روز قرعه‌کشی بین ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ امتیاز کسب کرده باشند در سطح اول قرار می‌گیرند و در قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی شرکت داده می‌شوند.

آن دسته از کاربران بلو که بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز جمع کرده باشند در سطح دوم قرار گرفته و می‌توانند هم در قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی و هم در قرعه‌کشی ۱۰۰ میلیون تومانی شرکت کنند.

کاربرانی که موفق شوند تا آخرین روز کمپین بیش  از ۲۰۰۰ امتیاز کسب کنند در سطح سوم قرار می‌گیرند و در هر سه قرعه‌کشی ۵۰ میلیون تومانی، ۱۰۰ میلیون تومانی و ۲۰۰ میلیون تومانی شرکت خواهند کرد.

بنابراین، کسی که بیشتر از ۲۰۰۰ امتیاز به دست آورده باشد به این معنی است که هر سه سطح را پشت سر گذاشته و می‌تواند در قرعه‌کشی هر سه سطح، که جوایز متفاوتی دارد، حضور داشته باشد. پس یادتان باشد که وقتی امتیاز بیشتری جمع می‌کنید و از مرز ۲۰۰۰ امتیاز می‌گذرید، شانس برنده شدن‌تان بیشتر می‌شود چون در هر سه قرعه‌کشیِ ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومانی شرکت داده می‌شوید.

مبلغ جوایز چقدر است؟

بلو به شما وعده ۵۰ جایزه مجموعا به ارزش ۵ میلیارد تومان را داده است؛ بنابراین در قرعه‌کشی روز سوم خرداد سال ۱۴۰۳،  بلو ۵۰ برنده را معرفی خواهد کرد. از مجموع این ۵۰ جایزه، ۲۰ جایزه به کسانی تعلق می‌گیرد که در سطح اول قرار دارند و مبلغ هر یک از این جوایز ۵۰ میلیون تومان است.

در سطح دوم هم ۲۰ جایزه در نظر گرفته شده است که مبلغ هر کدام از آن‌ها ۱۰۰ میلیون تومان است. از بین آن‌هایی که در سطح سوم قرار دارند هم ۱۰ نفر شانس برنده شدن دارند که به هر یک از آن‌ها ۲۰۰ میلیون تومان جایزه داده خواهد شد.

در قرعه‌کشی سوم خرداد ماه در ابتدا، تکلیف جایزه‌های بزرگ‌تر روشن می‌شود. یعنی اول جایزه‌های ۲۰۰ میلیون تومانی، قرعه‌کشی می‌شود. بلو در مرحله بعد سراغ جوایز ۱۰۰ میلیون تومانی می‌رود و در نهایت صاحبان جایزه‌های ۵۰ میلیون تومانی مشخص می‌شوند. پس اگر امتیاز بیشتری جمع کرده باشید حتی اگر جایزه‌های بزرگتر نصیب‌تان نشود، تا لحظه آخر برای بردن جایزه‌های کوچک‌تر شانس خواهید داشت. می‌توانید اپلیکیشن بلو را از اینجا دانلود کنید.

سرویس رند چیست؟

سرویس رند به راحتی در اپلیکیشن بلو، فعال می‌شود. با فعال کردن این سرویس هر مبلغی که با بلوکارت‌تان خرید کنید رو به بالا رند می‌شود. میزان رند شدن بستگی به این دارد که سرویس رند را تا مبلغ ۵ هزار تومان فعال کرده باشید یا ۱۰ هزار تومان، ۲۰ هزار تومان، ۵۰ هزار تومان و یا ۱۰۰ هزار تومان. مثلا اگر مبلغ خرید شما ۷۲ هزار تومان باشد و سرویس رند را تا ۱۰ هزار تومان فعال کرده باشید، هنگام خرید در کنار کسر شدن ۷۲ هزار تومان از حساب شما، ۸ هزار تومان هم به باکسی که سرویس رند آن را فعال کرده‌اید، واریز می‌شود.

یادتان باشد که سرویس رند فقط برای یکی از باکس‌های‌ شما می‌تواند فعال شود؛ پس اگر چند باکس دارید نمی‌توانید برای همه آن‌ها این سرویس را فعال کنید. شما باید یک باکس را انتخاب کنید و سرویس رند را تا ۵ هزار تومان، ۱۰ هزار تومان، ۲۰ هزار تومان، ۵۰ هزار تومان و یا ۱۰۰ هزار تومان، روی آن فعال کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha