۰ نفر

قیمت یورو امروز ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ در بازار

۱۹ اسفند ۱۴۰۲، ۹:۲۶
کد خبر: 829350
قیمت یورو امروز ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۶۳۷۴ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۱۷۶ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۶۱۹۸ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۱۵۲ تومان برای خرید و ۴۶۶۱۸ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۶۱۸ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اسفند ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اسفند - - - ۶۱۱۸۸ ۶۱۶۷۰ ۶۲۰۶۰ -
هفته دوم اسفند ۶۲۰۷۹ - ۶۲۵۸۹ ۶۳۳۸۲ ۶۲۹۵۸ ۶۳۳۴۰ -
هفته سوم اسفند ۶۴۵۷۶ ۶۴۳۱۷ ۶۵۴۰۹ ۶۶۱۹۸ ۶۶۳۷۴ - -
هفته چهارم اسفند

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۶ هزار و ۳۷۴ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۱۷۶ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۶۱۹۸ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۶۱۸  تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۹۸ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۵۳۲  تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۳۸ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۱۵۲ برای خرید و ۴۶ هزار و ۶۱۸ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵  هزار و ۹۸۱  برای خرید و ۴۶ هزار و ۵۳۲ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha