۰ نفر

مامور قلابی سارق در تهران دستگیر شد

۸ اسفند ۱۴۰۲، ۱۷:۲۲
کد خبر: 827210
مامور قلابی سارق در تهران دستگیر شد

رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مأمور قلابی در تهران با ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک مامور قلابی و اعتراف متهم به ۱۰۰ فقره سرقت با ترفند مامور قلابی خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان در خبری نوشت: سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت مشابه همراه با ضرب و جرح از اتباع کشورهای همسایه بررسی موضوع رسیدگی در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، فردی با استفاده از ۲ دستگاه خودروی سواری پژو و سمند با تردد در محدوده پایانه‌های مسافربری و مسافرکشی به بهانه‌های مختلف از مسافران که از اتباع کشورهای همسایه بودند زورگیری کرده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کردند، گفت: در گام بعدی کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی مخفیگاه متهم را در غرب تهران شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی موفق به دستگیری این فرد در یک عملیات منسجم شدند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی مبر ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کرد و ۱۵ مال باخته وی را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان دیگر در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha