۰ نفر

قیمت یورو امروز ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ در بازار

۸ اسفند ۱۴۰۲، ۹:۰۹
کد خبر: 827106
قیمت یورو امروز ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۳۳۸۲ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۷۹۲ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۲۰۷۹ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۱۲۱ تومان برای خرید و ۴۶۵۸۶ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۵۸۶ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اسفند ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اسفند - - - ۶۱۱۸۸ ۶۱۶۷۰ ۶۲۰۶۰ -
هفته دوم اسفند ۶۲۰۷۹ - ۶۲۵۸۹ ۶۳۳۸۲

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۳ هزار و ۳۸۲ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۷۹۲ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۲۵۸۹ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۵۸۶ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۶۹ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۵۱۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۰۲ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۱۲۱ برای خرید و ۴۶ هزار و ۵۸۶ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۶ هزار و ۴۹ برای خرید و ۴۶ هزار و ۵۱۴ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha