۰ نفر

ایران‌خودرو به متقاضیان پژوپارس، وام ۱۰۰ میلیونی تومانی بدون بهره می‌دهد+جزئیات

۳ اسفند ۱۴۰۲، ۴:۰۰
کد خبر: 826234
ایران‌خودرو به متقاضیان پژوپارس، وام ۱۰۰ میلیونی تومانی بدون بهره می‌دهد+جزئیات

ایران‌خودرو به متقاضیان پژوپارس که باید خودروی جایگزین انتخاب کنند، تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون بهره می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تجارت‌نیوز، ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از اعطای تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون بهره برای تبدیل پژو پارس به خودروی جایگزین خبر داد.

 در پی خواست متقاضیانی که نسبت به تامین مابه‌التفاوت وجه پارس با محصول جایگزین، اظهار نگرانی کرده‌اند، این خودروساز در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: در راستای احترام به خواست مشتریان، بهره‌مندی از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون سود برای تبدیل محصول پارس به خودرو جایگزین فراهم شده است.

این خودروساز تاکید کرده، با توجه به لزوم اجرای مصوبه شورای عالی استاندارد، مبنی بر ارتقای استانداردهای تولید خودرو در کشور و نظر به رعایت استانداردهای اجباری در تمامی محصولات ایران‌خودرو، ادامه تولید محصول پارس در سال ۱۴۰۳، به دلیل عدم توانایی آن در تطابق با استانداردها، منوط به دریافت تاییدیه‌های لازم است.

لذا این شرکت به منظور رعایت حقوق مشتریانی که خودرو پارس را از طریق سامانه یکپارچه انتخاب کرده‌اند، امکان انتخاب سایر محصولات را فراهم کرده است.

ایران‌خودرو تصریح کرده، به منظور رعایت حال مشتریان، ۱۰۰ میلیون‌ تومان از وجه خودروهای جایگزین را بدون دریافت سود و در اقساط ۱۲ ماهه دریافت خواهد کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha