۰ نفر

گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

این خانه لوکس ۱۵۰میلیارد تومان قیمت خورد!

۱۰ آذر ۱۴۰۲، ۱۱:۲۹
کد خبر: 811059
این خانه لوکس ۱۵۰میلیارد تومان قیمت خورد!

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های شمال تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛ محله‌های شمال تهران دارای امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری متفاوتی نیز می باشند که این امکانات با توجه به هر منطقه به طور جداگانه تعبیه شده اند. به طور کلی می توان گفت که محله‌های شمال تهران، با توجه به قرار گیری در موقعیت مکانی مخصوص و فاصله بسیار کم با کوه های شمالی تهران و یا حتی قرار داشتن در دامنه این کوه ها، از جمله بهترین و محبوب ترین مناطق در پایتخت می باشند و به واسطه وجود امکانات و ویژگی های متعدد و بهتر در این مناطق، همه روزه افراد بسیار زیادی از نقاط مختلف پایتخت به سمت این مناطق جذب می شوند و ساعاتی در روز را در محله های شمال تهران می گذرانند.

با توجه به توضیحات بالا اگر قصد سرمایه‌گذاری در مناطق شمالی تهران را دارید، میتوانید واحدی ۲ خوابه با متراژ ۱۰۰ متر و سنی حدود ۳۰ سال دارد را در ونک که یکی از محله‌های قدیمی و سرسبز شمال تهران است را با بودجه‌ای معادل ۹ میلیارد تومان خریداری کنید.

اگر خواهان خرید آپارتمانی در محله محمودیه هستید میتوانید واحدی ۹۰ متری را که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد را با بودجه‌ای معادل ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

 همچنین اگر واحدی با متراژ بالا در شمال تهران میخواهید میتوانید واحدی نوساز در محله الهیه با متراژ ۲۴۰ متر و ۳ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۴۵ میلیارد تومان خریداری کنید.

همچنین واحد نوساز دیگری در محله قیطریه تهران با متراژ ۱۳۰ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۲۸ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحدی ۷۰ متری در محله تجریش درحالی که ۴ سال از ساخت آن میگذرد و ۲ اتاق خواب نیز دارد ارزشی معادل ۱۴ میلیارد تومان دارد.

همچنین در شمال تهران میتوانید پنت‌هاوسی ۴۳۰ متری در محله زعفرانیه با ۴ اتاق خواب و سنی معادل ۳ سال را با بودجه‌ای بالغ‌بر ۱۵۰ پیلیارد تومان خریداری کنید.

و واحد ۴ ساله را در محله ولنجک با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۲۰ میلیارد تومان خریداری کنید.

این خانه لوکس ۱۵۰میلیارد تومان قیمت خورد!

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha