۱ نفر

آیت الله نوری همدانی: دستاوردهای دولت باید در سفره مردم دیده شود

۹ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۲۶
کد خبر: 810956
آیت الله نوری همدانی: دستاوردهای دولت باید در سفره مردم دیده شود

مرجع تقلید شیعیان گفت: مسوولان باید در راستای ایجاد رفاه و آسایش مردم تلاش خود را انجام دهند و اقدامات دولت باید به گونه ای باشد که دستاوردهای آن در سفره مردم خود را نشان دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  مهر، آیت الله حسین نوری همدانی صبح پنجشنبه در دیدار رییس سازمان سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: اقدامات دولت باید به گونه‌ای باشد که در سفره مردم دستاوردهای آن خود را نشان دهد.

مرجع تقلید شیعیان گفت: مسوولان باید در راستای ایجاد رفاه و آسایش مردم تلاش خود را انجام دهند و باید در این دنیا و آخرت پاسخگوی مسوولیت خود باشند.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: فقر نباید در جامعه وجود داشته باشد و امام راحل بر موضوع فقرزدایی و گسترش عدالت در جامعه تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه مسوولان باید بدانند که در برابر جایگاهی که دارند باید پاسخگو باشند و وظیفه خود را به درستی انجام دهند افزود: انسان دارای مسوولیت‌های اجتماعی است که نباید نسبت به آن بی تفاوت باشد.

مرجع تقلید شیعیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین گفت: امام راحل پس از استقرار جمهوری اسلامی تاکید کردند که رژیم صهیونیستی باید از میان برداشته شود که امیدواریم این فرموده امام راحل محقق شود.

وی عنوان داشت: تا زمانی که صهیونیست‌ها هستند جهان روی آرامش نخواهد دید و ضرورت دارد امت اسلام در حمایت از غزه با یکدیگر متحد باشد و در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

آیت الله نوری همدانی گفت: اندونزی در غزه بیمارستانی برای مردم این منطقه ایجاد کرد که رژیم اشغالگر قدس در روزهای گذشته با حملات خود موجب تعطیلی این بیمارستان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha