۱ نفر

اقتصادآنلاین گزارش میدهد؛

افرادی که سود سهام عدالت را دریافت نکردند، حتما بخوانند

۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۵
کد خبر: 810773
افرادی که سود سهام عدالت را دریافت نکردند، حتما بخوانند

رییس سازمان بورس از واریز سهام عدالت تا پایان آذرماه خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، رییس سازمان بورس، روز گذشته اعلام کرد که سود سهام عدالت در دو مرحله پرداخت خواهد شد؛ براین اساس مرحله اول تا پایان آذر ماه و به مبلغ 600هزار تومان و مرحله دوم نیز تا پایان سال به حساب سهامداران واریز می‌شود. البته توجه داشته باشید که گول کلاهبرداران را نخورید. 

مدیر امنیت اطلاعات سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: با توجه به افتتاح سامانه «میراث» برخی با قصد کلاهبرداری اقدام به ارسال پیام در بستر پیامک اپراتورهای همراه و شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی می‌کنند و یک لینک آلوده و یا برنامه خاصی را ارسال می‌کنند که پس از نصب و یا ورود به آن دسترسی به اطلاعات تلفن همراه فراهم می‌شود.

تمامی پیامک‌ها یا تماس‌های تلفنی با موضوع انتقال دارایی متوفیان سهام عدالت به وراث ایشان جعلی و با هدف کلاهبرداری است و تنها راه اطلاع از زمان بندی انتقال دارایی، از طریق ورود به درگاه جامع ذینفعان بازار سرمایه (https://ddn.csdiran.ir/)، است.

همچنین به گفته رئیس اتاق تعاون ایران، سهام عدالت با برگزاری تدریجی مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی، تا شهریور سال آینده قابل معامله می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha