۱ نفر

قیمت یورو امروز ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در بازار

۲۹ آبان ۱۴۰۲، ۹:۱۶
کد خبر: 809052
قیمت یورو امروز ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۵۵۱۰۸ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۲۷ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۵۵۰۸۱ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۴۹۵۰ تومان برای خرید و ۴۵۴۰۴ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۴۳۷۰ تعیین کردند.

قیمت یورو در بازار آزاد آبان ماه
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول آبان - - ۵۳۶۷۴ ۵۳۸۷۴  ۵۳۸۵۲  ۵۴۱۶۷ -
هفته دوم آبان ۵۵۰۷۲ ۵۴۶۵۲ ۵۴۲۷۹ ۵۴۸۳۶ ۵۴۲۵۷ ۵۵۰۱۸ ۵۵۰۱۸
هفته سوم آبان ۵۵۱۱۰ ۵۵۲۱۶ ۵۵۱۳۶ ۵۴۹۱۹ ۵۴۹۱۹ ۵۴۹۱۲ -
هفته چهارم آبان ۵۴۹۸۱ ۵۴۹۷۸ ۵۵۰۲۲ ۵۵۴۲۶ ۵۵۳۰۱  ۵۵۳۰۱ 
هفته پنجم آبان ۵۵۱۴۳ ۵۵۰۸۱ ۵۵۱۰۸

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۵۵ هزار و ۱۰۸ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۲۷ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسانات افزایشی، در بازار آزاد تهران ۵۵۰۸۱ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۴ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۰ هزار و ۵۱ تومان رسیده است. قیمت یورو در هفته گذشته قیمت یورو  ۴۴ هزار و ۷۳ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۰ هزار و ۹۷۶ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۴ هزار و ۹۵۰ برای خرید و ۴۵ هزار و ۴۰۴ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۴ هزار و ۷۵۵ برای خرید و ۴۵ هزار و ۲۰۷ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha