۳ نفر

خبر مهم از آزادسازی خرید و فروش سهام عدالت

۱۲ مهر ۱۴۰۲، ۹:۲۲
کد خبر: 802211
خبر مهم از آزادسازی خرید و فروش سهام عدالت

مجید عشقی گفت: برای مدل برگزاری مجامع نمادهای استانی سهام عدالت هنوز تصمیم گیری نهایی نشده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجید عشقی رئیس سازمان بورس در خصوص بازگشایی نمادهای استانی سهام عدالت گفت: برای مدل برگزاری مجامع نمادهای استانی سهام عدالت هنوز تصمیم گیری نهایی نشده است تلاش داریم که با مشارکت تمام دستگاه‌های مسئول در بحث سهام عدالت یک مدل مورد اتفاق را بیاوریم. البته بحث اصلی آن انجام شده است امیدواریم تا پایان سال بخش عمده آن انجام شود یعنی اصلا مجامع برگزار شود، اما خیلی قابل پیش بینی نیست چرا که موضوع حساس است.

او در نهایت در پاسخ به این پرسش که مجامع نمادهای استانی سهام عدالت تا پایان سال برگزاری می‌شود، بیان کرد: امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

پیش از این در ۹ مردادجعفری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس به باشگاه خبرنگاران گفته بود؛ نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از اسفند ۱۴۰۰ با مصوبه شورای عالی بورس متوقف شدند و این توقف تاکنون ادامه دارد. دو موضوع در خصوص این نمادها مطرح است اول این که این شرکت‌ها باید  سازوکاری که شورای عالی بورس در ادامه مشخص خواهد کرد مجامع سنوات گذشته خود  یعنی سال‌های مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۹۹، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ و ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ را برگزار کنند بعد از برگزاری مجامه مجدد بحث بازگشایی این نمادها در شورای عالی بورس مطرح می‌شود  و تصویب و تایید سازمان بورس می‌شود نمادهای معاملاتی این شرکت‌ها را بازگشایی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IT ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۴
  1 0
  سهام عدالت زمانی خوب است که سهامداران در آن دخل و تصرفی داشته باشندولی متاسفانه اینطور نیست اسما ما سهامدار هستیم.
 • عقیلی IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۱
  1 0
  سلام.من احتیاج به پول دارم ودوست دارم سهام خودرو بفروشم ولی راهی نیست چه باید کرد
 • هادی موسوی IR ۰۹:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
  3 0
  میخام سهام عدالت خودم رابفروم
 • فرزاد حیدری کوچی GB ۰۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۳
  0 1
  س نظری ندارم