۰ نفر
با ۸۰۰ میلیون کجای تهران می‌توان خانه رهن کرد؟

برای رهن کامل خانه با ۸۰۰ میلیون تومان در تهران باید گزینه های ۵۵ تا ۹۰ متری را در نقاط مختلف تهران بررسی کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین، در صورتی که قصد رهن خانه در تهران را دارید و می توانید ۸۰۰ میلیون تومان به عنوان رهن پرداخت کنید باید گفت به جز منطقه یک تهران در تمامی نقاط پایتخت می توانید گزینه مد نظر خود را بیابید. البته به این مهم توجه داشته باشید که اگر به دنبال خانه های زیر ۱۵ سال ساخت هستید نمی توانید خانه های بالای  ۱۰۰ متر با ۸۰۰ میلیون تومان رهن کنید.

در این گزارش به بررسی خانه های اجاره ای می پردازیم که نیاز صاحبخانه فقط ۸۰۰ میلیون تومان به عنوان رهن کامل است. از این رو نگاهی به گزینه های شمال ،غرب،مرکز و شرق تهران انداخته ایم تا یک چشم انداز کلی به شما ارائه کرده باشیم.

اگر شمال تهران را مد نظر دارید می توانید با ۸۰۰ میلیون تومان یک واحد ۷۰ متری ۱۴  سال ساخت در اختیاریه شمالی رهن کامل کنید.

اگر غرب تهران را زیر نظر گرفته اید یک واحد ۷۷  متری در سعادت آباد که ۱۰ سال ساخت است با این مبلغ برای رهن گذاشته شده است.

جهت راحتی تصمیم گیری شما جدولی را تهیه کرده تا بدانید برای رهن کامل یک واحد ۵۵ تا ۹۰ متری در تمام مناطق تهران با امکانات متفاوت و با بودجه ۸۰۰ میلیون تومان کجا می توانید بهترین گزینه را پیدا کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

رهن کامل خانه با ۸۰۰ میلیون در تهران
محله متراژ(متر) مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
اختیاریه شمالی ۷۰ ۲خوابه-پارکینگ،انباری ۱۳۸۸ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
پاسداران ۶۳ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۳ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
سعادت آباد ۷۷ ۲خوابه-آسانسور،انباری ۱۳۹۲ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
مرزداران ۹۰ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
نجات اللهی ۶۵ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
سهروردی ۵۵ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۰ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
پیروزی ۹۰ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۹ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --
نارمک ۸۰ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ ۱۴۰۱ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha