۵۴ میلیون فقط برای ۷شب اقامت در تفلیس! + لیست قیمت تورهای تفلیس گرجستان

بررسی هزینه تور مسافرتی تفلیس ویژه مرداد ماه به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، گرجستان کشوری که در کنار کوه های قفقاز در اروپای شرقی قرار دارد و با جاذبه های تاریخی و مدرنش به یکی از مقصدهای گردشگری محبوب ایرانی ها تبدیل شده است.

از جذابیت های تور ارزان تفلیس در عید نوروز این است که تفلیس و باتومی دو شهر معروف گرجستان هستند که بیشتر گردشگران، این دو شهر را برای سفر انتخاب می کنند،باتومی بعد از تفلیس دومین شهر بزرگ گرجستان است و در سواحل دریای سیاه در جنوب غربی گرجستان قرار دارد.

بودن در  کنار دریا، باتومی را به مقصد مناسب تابستانی برای ساحل دوستان و علاقمندان به تفریحات آبی تبدیل کرده و آب و هوایی مطبوع و مرطوب را برای آن رقم زده است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی، برای ۷ شب  سفر رفت و برگشت هوایی به تفلیس و اقامت در هتلTbilisi Marriott Hotel قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۳۴,۶۱۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۵۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتلSheraton Tbilisi برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۳۷,۱۲۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

 لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی تفلیس گرجستان ( ۷ شب / مردادماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
Tbilisi Marriott Hotel ۵ ۲ تخته ۳۴,۶۱۰,۰۰۰
Tbilisi Marriott Hotel ۵ ۱ تخته ۵۴,۳۵۰,۰۰۰
Biltmore ۵ ۲ تخته ۳۱,۲۹۰,۰۰۰
Biltmore ۵ ۱ تخته ۵۳,۸۲۰,۰۰۰
Grand Wyndham Tbilisi ۳ ۲ تخته ۲۹,۱۷۰,۰۰۰
Grand Wyndham Tbilisi ۳ ۱ تخته ۴۰,۰۴۰,۰۰۰
Sheraton Tbilisi ۳ ۲ تخته ۲۵,۹۹۰,۰۰۰
Sheraton Tbilisi ۳ ۱ تخته ۳۷,۱۲۰,۰۰۰
۰ نفر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha