۰ نفر
خبر مهم برای مسافران؛ ترافیک این جاده سنگین است

رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در بخشی از جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و از شهروندان خواست قبل از سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: اکنون ترافیک خط جنوبی جاده کرج -چالوس درمحدوده شهرستانک ، نساء ، پیچ سرهنگ و کندوان سنگین است.

وی افزود: تردد از جاده قدیم کرج - چالوس از میدان امیرکبیر تا شهرستانک همچنان تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و مسافران از مسیر آزادراه تهران - شمال استفاده کنند.

باتوجه به بسته بودن جاده قدیم کرج - چالوس از پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه جاری به دلیل وقوع سیلاب و علیرغم اطلاع رسانی متعدد اما برخی مسافران اصرار به سفر از این مسیر دارند که به هیج وجه اجازه ورود به جاده نخواهند داشت.

رئیس پلیس راه البرز گفت: از تونل ۱۶ آزادراه تهران - شمال و جاده کرج - چالوس از شهرستانک تا کندوان مربوط به حوزه استان البرز است که مسافران می‌توانند برای سفر به شهرهای شمالی کشور از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: رانندگان قبل از سفر به جاده چالوس از آزادراه تهران - شمال از وضعیت راه‌ها مطلع شوند و حتی الامکان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر در حوزه استان مازندران واقع شده است.

۰ نفر