دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

هزینه سفر به ارومیه ، شهر دارالنشاط چقدر است؟ (جدول)

قیمت جدید انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد ارومیه در بهمن ماه به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین، ارومیه، چند عنوان دارد که از آن جمله می‌توان به شهر آب، دارالنشاط، شهر ادیان، مذاهب و اقوام اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید کردها و ترک‌ها در استان آذربایجان غربی سالهاست در کنا رهم زندگی می‌کنند و مسیحیان زیادی نیز آنجا در کنار مسلمانانند. از این رو به آن شهر ادیان، مذاهب و اقوام گفته می‌شود.

وجود دریاچه ارومیه و آب فراوان نیز سبب شده بود به ارومیه شهر آب گفته شود. هرچند باوجود چاه‌های آب غیرقانونی و عدم مدیریت درست، آسیب‌های زیادی به محیط زیست دریاچه ارومیه وارد شد.

اما در خصوص دارالنشاط بودن ارومیه نیز بحث‌های زیادی است. لقب ارومیه که در زمان قاجار به این شهر داده شده بود و گفته می‌شود اعتدال هوا، وجود باغ‌های میوه بسیار، طبیعت سرسبز، زندگی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب در کنار یکدیگر، سبب شده بود مردم ارومیه بیش از پیش نشاط داشته باشند و ویژگی خونگرمی و صلح دوستی در میانشان رواج باید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی این هفته، برای سفر رفت و برگشت هوایی از تهران به تبریز و اقامت در هتل ۲ ستاره مروارید قیمت اتاق ۲ تخته ۹۵۰.۰۰۰ تومان قیمت اتاق ۳ تخته برای هرنفر ۸۵۰.۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل ۵ ستاره آنا برای همین مدت اقامت مبلغ اتاق ۲ تخته برای هر نفر مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۳ تخته مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان تعیین شده است.

 لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی ارومیه (۳شب و ۴ روز / بهمن ماه ۱۴۰۰)
هتل
درجه هتل
نوع اتاق
قیمت (هرنفر/تومان)
مروارید
۲
دو تخته
۹۵۰.۰۰۰ 
مروارید
۲
سه تخته
۸۵۰.۰۰۰
مروارید
۲
چهار تخته
۸۰۰.۰۰۰
جهانگردی
۴
دو تخته
۱.۳۰۰.۰۰۰
جهانگردی
۴
سه تخته
۱.۱۰۰.۰۰۰
جهانگردی
۴
چهار تخته
۹۰۰.۰۰۰
پارک
۴
دو تخته
۱.۲۰۰.۰۰۰
پارک
۴
سه تخته
۱.۰۰۰.۰۰۰
پارک
۴
چهار تخته
۹۰۰.۰۰۰
آنا
۵
دو تخته
۱.۵۰۰.۰۰۰
آنا
۵
سه تخته
۱.۲۰۰.۰۰۰
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها