کد خبر 514950

جهانگیری در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰؛

مسئولان باید عذرخواه مردم باشند/ امیدوارم ۱۴۰۰، سال بهبود رنج‌های مردم باشد

معاون اول رییس جمهوری در پیام نوروزی خود گفت: ما مسئولان باید وضع کنونی را با تمام وجود درک کنیم و عذرخواه مردم باشیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در حساب ایسنتاگرامی خود، نوروز را روز زندگی، شادی، دوستی، آشتی و امید بر همه ایرانیان دانست و اظهار کرد: سالی سخت به پایان آمد، به گفته ابوالفضل بیهقی «بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی، به امید آنکه کهنه رفته باشد به نیکویی و این نو همی آید به شادی.»

معاون اول رییس جمهور افزود: سختی‌های معیشت، همه جاگیری کرونا و تنگناهای تحریم، در سالی که گذشت رنج‌ها و دردها و نگرانی‌های ملت صبور ما را افزون کرد. به این سبب ما مسئولان هم باید این وضع را با تمام وجود درک کنیم و عذرخواه مردم باشیم. امید آنکه، سالی که می‌آید، از آغاز سال گشایش در امور کشور و سال بهبود رنج‌های مردم باشد.

جهانگیری یادآور شد: در این زمان مقدس که دیده‌ها پر از مهر و دل‌ها دور از کینه است، برای سربلندی سرزمین‌مان و آیین‌مان و برای آرامش و آسایش جهانی که در آن به سر می بریم، خالصانه دعا کنیم. دعا کنیم که خدای مهر به همه ما در هر جای قدرت یا بیرون آن هستیم، توان فهم فرصت‌ها و تهدیدهای پیش روی کشور و عبور سربلند از تنگناها و بحران‌ها را عنایت فرماید.

وی خاطرنشان کرد: خدایا شادی این روزها را مایه ماندن امیدمان کن و امیدمان را پشتیبان تلاش‌مان ساز تا همه با همدلی، همگامی و همکاری، ایران را از میان دشواری‌هایی که مایه رنج ایرانیان است به در بریم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر