واکنش تند علی کریمی به اقدام جنجالی رامبد جوان + عکس

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران به سانسور نام وریا غفوری در برنامه رامبد جوان واکنش نشان داد.

واکنش تند علی کریمی به اقدام جنجالی رامبد جوان + عکس

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، چند روزی از داستان جنجالی برنامه خندوانه می‌گذرد. در فینال رقابت‌های قاتی‌بازی این برنامه کامران تفتی، یکی از شرکت کننده‌ها برای نوشتن اسم پسر با حرف «و» اسم وریا را انتخاب کرد، ولی اندکی بعد مشخص شد اسم وریا را خط زده و با خطی دیگر به جایش نوشته‌اند وحید!

 پخش فیلم این اتفاق عجیب و غریب باعث شد تا فضای حمایتی مجددی از وریا غفوری، کاپیتان سابق تیم استقلال شکل بگیرد و انتقاد‌ها نسبت به رامبد جوان، مجری و تهیه کننده خندوانه بیشتر شود. رامبد در توجیهی که بیشتر شبیه به عذر بدتر از گناه بود از وریا عذرخواهی کرد، ولی گفت به دلیل آنکه به این اسم در پخش گیر ندهند اسم وریا را خط زده است. همزمان، اما روابط عمومی شبکه نسیم با انتشار بیانیه‌ای خبر داد هیچ ممنوعیتی برای استفاده از اسم اشخاص در این شبکه وجود ندارد و کار مجری خندوانه تصمیمی شخصی بوده است!

 

همین موارد باعث شد تا روز گذشته، وریا غفوری دوباره در کانون توجه قرار بگیرد و بسیاری از او و صحبت‌هایی که پیش ازاین داشته حمایت کنند. علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران و کاپیتان سابق باشگاه پرسپولیس، اما به شیوه‌ای دیگر به رامبد جوان و برنامه خندوانه تاخت. او با اشاره به این موضوع که اسم وریا پاک شدنی نیست از افرادی که در این برنامه شرکت کرده انتقاد کرد و نوشت: «وقتی یک برنامه معمولی می‌شود پربیننده نباید انتظاری غیر از این داشت!»

واکنش تند علی کریمی به اقدام جنجالی رامبد جوان

منبع: فرارو
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  بارها گفتیم خندوانه یه کپی مضحک از برنامه های مشابه خارجیه و هیچ چیز جدید نداره.یه عده همچین خندوانه خندواتنه می کنن که انگار رامبد جوان خودش این برنامه رو اختراع کرده!

 • بهرام تیموری
  ۱ ۰

  انسان های آزاده همیشه دیده می‌شوند و محبوبند. متاسفم برای رامبد جوان که اینگونه خودش را در معرض سوال و نفرت قرار داد.

 • ناشناس
  ۰ ۱

  در حد اندازه کوچک خودت حرف بزن علی کریمی

 • محمد
  ۱ ۰

  رامبد باسفربه کانادا متولد بچش وتیب خانمومش ازان طرف خودش همرنگ جامعه ایران نشان میداد پی به ذات باید برد من چندسال دیگه خندوانه نگاه نمیکنم

 • ناشناس
  ۰ ۱

  اعلی کریمی فرد بیسوادی است

 • ناشناس
  ۰ ۰

  رامبد یه دلقک بیشتر نیست پس نباید کار عاقلانه از یه دلقک انتظار داشو فقط ادا در میاره تا پول جلوش پندازند

آخرین خبر ها