تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

الزام واکسیناسیون برای تماشای دربی از نزدیک

طرفداران پرسپولیس و استقلال برای تماشای دربی از ورزشگاه باید واکسینه شده باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ورزش سه، سامانه بلیت فروشی شهرآورد در شرایطی به گفته سهیل مهدی رییس کمیته برگزاری سازمان لیگ آغاز به کار خواهد کرد که باتوجه به همه‌گیری کرونا، سوال‌های بسیاری در مورد الزام واکسیناسیون و نحوه تشخیص سامانه وجود دارد.

مهدی در این باره می‌گوید: بحث واکسیناسیون را قبل از تهیه بلیت، خود سامانه چک می‌کند و تا ۱۵ روز قبل از خرید بلیت هم هواداران نباید تست pcr مثبت داشته باشند؛ سپس سامانه باز می‌شود و امکان تهیه بلیت فراهم خواهد شد.

او با اشاره به آغاز بلیت فروشی عنوان کرد: پیمانکار خارج از سازمان لیگ است اما بنا بر صحبت هایی که با ما شده، از فردا سامانه بلیت فروشی باز خواهد شد. پیمانکار تحت قرارداد دو باشگاه است و با همکاری سازمان توسعه و تجهیز که گیت ها هم‌ متعلق به همین سازمان است، کار را پیش می‌برند.

وی در پایان گفت: انشاالله تماشاگران را داشته باشیم. در دو سال اخیر تماشاگران را نداشتیم و سکوهای خالی باعث شده بود بازی ها مثل بازی دوستانه باشند و دربی های قبلی خیلی غریبانه بود. امیدوارم دوباره صدای گرم هواداران را روی سکوها داشته باشیم؛ دو تیم از لحاظ فنی عالی هستند و امیدواریم نیمکت ها هم کمک کنند تا بازی خوبی را شاهد باشیم.

منبع: ورزش3
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها