کد خبر 582115

ربیعی: برابر پرسپولیس سخت‌ترین بازی فصل را پیش رو داریم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید که تیمش در دیدار برابر پرسپولیس سخت‌ترین بازی فصل را پیش رو دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در هفته پنجم  لیگ برتر اظهار کرد: می‌دانیم با چه تیمی بازی داریم. صحبت درباره بازی در برابر تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال همیشه جملات کلیشه‌ای دارد. این یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در طول فصل استِ چون پرسپولیس همیشه «پرسپولیس» است. با این حال تیم ما شرایط خوبی را دارد و تیم ما به مرور بهتر می‌شود و امیدوارم این در نتایج خودش را نشان دهد. فصل قبل هم رفته رفته به اهداف خودمان رسیدیم و فراتر از آن چیزی که هدف گذاری کرده بودیم نتیجه گرفیتم. الان هم مسیر خوبی را داریم و کاملا درست است. امیدوارم با شیب مناسب به هدف خودمان برسیم و بتوانیم با شجاعت از میدان سخت بازی فردا خارج بشویم.

 وی با بیان اینکه برای بازی فردا مصدوم و محروم نداریم، درباره تقابلش با یحیی گل‌محمدی هم گفت: او دوست من است و کارش را قبول دارم. در لیگ یک هم برابر هم بازی کردیم. امیدوارم هر تیمی لایق باشد به نتیجه دلخواه برسد.

ربیعی درباره برنامه لیگ هم گفت: به سازمان لیگ حق می‌دهم اما وضعیت ما هم مثل پرسپولیس و سپاهان است. ما دو بازیکن در تیم ملی عمان داشتیم که برابر ژاپن بازی کردند و با یک پرواز طولانی به ما اضافه شدند. فکر نمی‌کنم از این بازیکنان نمی‌توانم برابر پرسپولیس استفاده کنم. از طرف دیگر به سازمان لیگ حق می‌دهم چون در یک فرصت زمانی محدود باید لیگ را ادامه بدهند. بازی‌ها فشرده است اما اجتناب ناپذیر است.

ارسال نظر