کد خبر 579541

نصیرزاده: تکلیف نظمی در تراکتور فردا مشخص می‌ شود

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور گفت: هیات مدیره مخالف استعفای نظمی است اما تکلیف وی در جلسه فردا مشخص می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس ، هوشنگ نصیرزاده ، درباره آخرین وضعیت ادامه فعالیت جمشید نظمی در تراکتور و اینکه مدعی شده با وجود مخالفت هیات مدیره با استعفایش، به دلیل مسائل شخصی نمی‌تواند کارش را ادامه بدهد، اظهار داشت: از این موضوع اطلاعی ندارم. از نظر هیات مدیره اگر نظمی در تراکتور بماند، بهتر است اما قرار است فردا جلسه‌ای برای مشخص شدن وضعیت برگزار شود.

وی درمورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تراکتور، پاسخ داد: مشغول نهایی کردن قرارداد سرمربی جدید هستیم اما نمی‌خواهیم نام وی را اعلام کنیم. 

عضو هیات مدیره تراکتور درباره اینکه پس از منتفی شدن حضور کریستین پانوچی، شنیده می‌شود دو مربی ترکیه‌ای گزینه های نهایی سرمربیگری هستند، گفت: چنین چیزی نیست و گزینه ترکیه‌ای مدنظر نیست. البته برخی مربیانی که با آنها مذاکره کردیم، ارقام بسیار بالایی می‌گویند که پرداخت آن از توان باشگاه خارج است. نمی‌توان با مربی که مبالغ نجومی درخواست می‌کند، قرارداد بست.

نصیرزاده درمورد احتمال حضور مربی ایرانی در تراکتور، عنوان کرد: مردم درباره گزینه ایرانی پیش‌داوری دارند. به همین دلیل بهتر است سرمربی جدید خارجی باشد. اکنون هم گزینه داخلی مدنظر ما نیست.

وی که زمانی به عنوان مدیرعامل ماشین‌سازی فعالیت می‌کرد درخصوص اظهارنظر علیرضا اکبرپور، سرمربی این تیم مبنی بر اینکه فقط خود محمدرضا زنوزی می تواند آن را از شرایط فعلی نجات بدهد، توضیح داد: پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته است و افرادی که از آدم جدید حمایت کردند، پاسخگو باشند. مالک فعلی ماشین‌سازی حتی نتوانست تنها تعهد خودش را انجام بدهد. وی گفت سه ماه مهلت می‌گیرم که در فوتبال چنین چیزی وجود ندارد. در ادامه گفت پول‌ها آماده است اما به دلیل مشکل بانکی نمی‌توان آنها را انتقال داد که این موضوع هم صحت نداشت.

ارسال نظر