کد خبر 574843
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

هواداران استقلال مخالف یک انتصاب / آجرلو پای تصمیمش می ماند یا خیر؟

یک انتخاب در بدنه مدیریتی باشگاه استقلال موجب اعتراض هواداران این تیم شده است.

اقتصاد آنلاین - امیر جهانی؛ مصطفی آجرلو مدیرعامل جدید باشگاه استقلال قصد داشت پس از حضور در این مجموعه سعید فتاحی را به عنوان یکی از معاونین خود انتخاب کند اما واکنش تند هواداران استقلال مانع از این اتفاق شده است. هرچند که فتاحی هم اکنون به صورت زیر پوستی! با آبی ها همکاری می کند اما یکی از دلایلی که حضور او رسمی نشده همین ترس از واکنش هواداران بوده است. با این حال آجرلو همواره به فتاحی اعتماد داشت به همین دلیل به دنبال راهکاری برای حضور او در استقلال بود تا اینکه به این جمع بندی رسید که وی را به عنوان نماینده کارگزار در باشگاه استقلال معرفی کند.

شنیده می‌شود مدیران شرکت کارگزار هم از حضور سعید فتاحی استقبال کردند و با توجه به تجربه وی معتقدند هیچ کسی بهتر از وی نمی‌تواند به عنوان نماینده آنها در باشگاه استقلال حضور داشته باشد اما هواداران استقلال با این نظریه مخالفند و از سعید فتاحی به شدت انتقاد کردند تا چالشی بزرگ پیش رو مصطفی آجرلو قرار گیرد. داستان مخالفت استقلالی ها با فتاحی هم برمی گردد به زمانی که وی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ بود و بنا به ادعای هواداران استقلال، او به دلیل تمایل به رنگ قرمز در برنامه مسابقات استقلال کارشکنی می کرد.

 حالا با این شرایط و واکنش تند هواداران استقلال باید دید آیا آجرلو همچنان اصرار به استفاده از فتاحی را دارد یا اینکه دوباره قید همکاری با وی را خواهد زد؟

ارسال نظر