کد خبر 561141

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

گزینه های مطرح شده برای مدیریت در استقلال / کدام لابی قوی تر است؟

بدون توجه به شایعات، به نظر می­رسد کاندیدای مدیریت باشگاه استقلال در حال نهایی شدن هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین، به احتمال فراوان اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید باشگاه استقلال قرار است پس از بازی با الهلال مشخص و معرفی شوند. گفته می­شود تاکنون 4 نفر یا بهتر است بگوییم 4 گروه به عنوان گزینه­های اصلی وزارت ورزش و جوانان برای مدیریت استقلال مطرح هستند.

بر اساس شنیده­ها سردار سعید منتظرالمهدی معاون سابق ناجا یکی از این 4 گزینه است. در روزمه کاری او معاونت اجتماعی ناجا، ریاست درمانگاه­های سپاه پاسداران، مشاور فرهنگی در سپاه، جانشینی بهداری در ستاد کل سپاه پاسداران، مدیرعاملی و ریاست هیات مدیره ناجی هنر، فرماندهی حوزه­های مقاومت بسیج شهید همت و شهید کلاهدوز، فرماندهی بسیج شهرک­های ارتش، نویسندگی و فیلم‌سازی دیده می­شود. منتظرالمهدی دارای مدرک دکترای پزشکی و دکترای تخصصی روانشناسی سلامت از دانشگاه علوم پزشکی ایران است. گفته می­شود حامی و معرف اصلی منتظرالمهدی کسی نیست جز امیدوار رضایی از سیاستمداران اصولگرا که سابقه فعالیت مدیریتی در هیات مدیره باشگاه استقلال را دارد.

نفر بعدی سردار مصطفی آجورلو است که مدت­ها است نام او برای مدیریت استقلال مطرح شده و برخی­ها کار او را تمام شده می­دانند. درباره آجورلو هم شنیده می­شود که حامی اصلی او مجلس و به طور مشخص سردار محمدباقر قالیباف رییس این قوه است. هرچند که حمید سجادی در واکنش به مطرح شدن نام آجورلو علنا اعلام کرد که هنوز هیچ نامی مطرح نشده اما شنیده می­شود آجورلو اگر مدیرعامل نشود، به عنوان رییس مجمع باشگاه استقلال فعالیت خواهد کرد و این یعنی وزیر ورزش یک مسئول مستقیم در این باشگاه دارد که تمامی مسئولیت­ها برعهده اوست.

نفر سوم هم کسی نیست جز اصغرملکیان عضو فعلی هیات مدیره آّبی­ها که گفته می­شود حامی اصلی­اش مهرداد بذرپاش است اما با توجه به اینکه در تنها کارنامه مدیریتی ملکیان سقوط تیم فوتبال پیکان به دسته یک در سال 1391 دیده می­شود، شاید از لحاظ عمومی با اقبال مواجه نشود.

آخرین گروه هم علی فتح اله زاده و رفقا یعنی علی نامداری، مهدی عبدیان، پندار توفیقی و وحید نامداری است که مهمترین برگ برنده آنها قول سرمایه 250 میلیاردی است که برای باشگاه می­آورند و این جدای از این است که احتمالا آنها هم معرف و حامیانی دارند.

البته همه این گمانه زنی­ها و شنیده­ها در شرایطی است که حمید سجادی به هواداران استقلال و پرسپولیس اطمینان داده اخبار و شایعات مطرح شده درباره انتخاب مدیران 2 باشگاه درست نیست و آنها نباید نگران باشند و برای دریافت اخبار درست فقط خبرهای منتشرشده از وزارت ورزش را دنبال کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر