کد خبر 558564

وزیر ورزش و جوانان؛

ورزش نباید متکی به بودجه دولتی باشد

وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش نباید به بودجه دولتی متکی باشد بلکه این بخش باید بدون فشار به دولت روی پای خود بایستد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید حمید سجادی روز چهارشنبه در جلسه با مسئولان هیات های ورزشی بروجرد اظهار داشت: یک شورای اقتصادی برای ورزش برنامه ریزی شده است تا باتوجه به تاکید رییس جمهوری برای گران نشدن هزینه های ورزش، مردم را به حضور در این فعالیت ها ترغیب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ورزش باید به دست مردم اداره شود تصریح کرد: ۱۰ کشور برتر المپیک بودجه دولتی ندارند و می دانند که چگونه از ورزش استفاده کنند.

وی همچنین نسبت به یک سفر رسمی به لرستان و بروجرد قول مساعد داد و افزود: در دولت مردمی هم پیمان شدیم دقایق کاری حساب و کتاب داشته باشد و تا پای جان در خدمت ملت باشیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: قول داده ام قلب تپنده ورزش کشور باشم، با شکل گیری دولت، موتور تولید امید را روشن خواهیم کرد و مردم را در عرصه ورزش همگانی وارد می کنیم.

سجادی با بیان اینکه در حوزه ورزش قهرمانی و حرفه ای فعال خواهیم شد اظهار داشت: به ورزش آموزش و پرورش و قشرهای مختلف ورود خواهیم کرد و از کمک به هیات های ورزشی دریغ نمی کنیم.

" سید حمید سجادی" وزیر ورزش و جوانان عصر امروز چهارشنبه وارد بروجرد در استان لرستان شد و از پروژه های نیمه تمام شهرستان شامل خوابگاه، سالن شمشیربازی و ورزشگاه پنج هزار نفری ولایت و پروژه هتل ورزش بازدید کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر