کد خبر 552722

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

حضور نکونام در ذوب منفی شد؟ / تارتار در حوالی اصفهان

شگاه پیکان مذاکرات خود را با مهدی تارتار برای تمدید قرارداد انجام داده و این در شرایطی است که ذوبی‌ها نیز نیم نگاهی به جذب این مربی دارند.

اقتصاد آنلاینمرتضی پیچکا؛   با اتمام لیگ بیستم بسیاری از باشگاه‌ها فعالیت نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده‌اند و باشگاه پیکان نیز در انتظار پاسخ مهدی تارتار برای تمدید قرارداد است. پیکانی‌ها مذاکرات جدی خود را با تارتار برای تمدید قرارداد انجام داده و پیشنهاد خوبی هم به این مربی ارائه کرده‌اند اما نکته اینجاست که سرمربی پیکان با پیشنهاد مالی بهتری از سوی ذوب آهنی روبه رو شده که به دلیل نامشخص بودن وضعیت گزینه اول خود یعنی جواد نکونام، اکنون به دنبال گزینه‌های آلترناتیو است.

اولویت تارتار یعنی حضور در تهران و نزدیک بودن به خانواده باعث شده سرمربی خودروسازان در دو راهی پیکان و ذوب آهن قرار بگیرد. تارتار فصل پیش هم گزینه اصلی هدایت ذوب آهن به حساب می‌آمد ولی در دقیقه نود، رحمان رضایی جای او را روی نیمکت گاندوهای اصفهانی گرفت.

البته که احتمال تغییرات مدیریتی در تیم اصفهانی و بازگشت سعید آذری به این تیم هم وجود دارد که در این صورت احتمال حضور جواد نکونام روی نیمکت این تیم بسیار زیاد می‌شود. این هم در شرایطی است که چند مربی از طریق واسطه‌هایی برای حضور در پیکان اعلام آمادگی کرده‌اند، اما باشگاه پیکان بررسی و انجام هرگونه مذاکره با گزینه‌های دیگر را به بعد از پاسخ تارتار برای تمدید قرارداد موکول کرده است. اولویت باشگاه پیکان ادامه همکاری با تارتار است و به همین دلیل هنوز گزینه‌ای برای جانشینی سرمربی‌اش در نظر نگرفته، اما در صورت پاسخ مثبت تارتار به ذوب‌آهن، خودروسازان گزینه‌های دیگر را مورد بررسی قرار خواهند داد. پیکانی‌ها بودجه معینی برای فصل پیش رو دارند که طبق سیاست‌های کارخانه خودروسازی ایران خودرو است و برای شروع کار در فصل نقل و انتقالات نیز منتظر تعیین تکلیف وضعیت نیمکت خود هستند.

باید دید تارتار در نهایت در دو راهی ذوب آهن و پیکان کدام تیم را برای هدایت در فصل بیست و یکم لیگ برتر انتخاب می‌کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر