کد خبر 530766

حمله تند یک پیشکسوت به بازیکنان استقلال

​پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است، آبی‌پوشان روی شانس توانستند مقابل صنعت نفت‌ آبادان به پیروزی برسند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا ، سعید مراغه‌چیان پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ، درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل صنعت نفت آبادان در رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: به نظر من بازیکنان استقلال در این بازی سرحال نبودند و شرایط گرمای هوا تاثیر گذاشته بود. در نیمه اول دو تیم چند موقعیت خلق کردند. استقلال از سمت راست و چپ حرکت‌های خوبی داشت اما بازهم به نظر من فاصله دفاع‌ها و هافبک‌های آبی‌ها زیاد بود. در نیمه اول ما بازی متعادلی شاهد بودیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم به نظر من گلی که قایدی زد، سالم بود و آفساید نبود و نمی‌دانم چطور این گل را آفساید اعلام کردند. در یک صحنه دیگر هم داور به نظر من اشتباه کرد. تیم صنعت نفت با وجود ۱۰ نفره بودن، دفاع خوبی داشت و اگر اشتباه دروازه‌بان نبود، این بازی به نظر من با نتیجه تساوی به پایان می‌رسید.

مراغه‌چیان افزود: به نظر من نادری در این بازی حرکت‌های خوبی داشت و روی هم رفته، فکر می‌کنم بازی تماشاگر پسندی را شاهد نبودیم و با توجه به اینکه صنعت نفت ۱۰ نفره بود، آبی‌ها تاکتیک خاصی برای گلزنی نداشتند اما روی یک اشتباه به پیروزی رسیدند و امیدوارم این تیم در بازی‌های بعدی بتواند عملکرد بهتری داشته باشد. به نظر من استقلال در این بازی شانس آورد که پیروز شد و برخی بازیکنان این تیم شایستگی حضور در این تیم را ندارند و باید یک سری ملاحظاتی انجام شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر