کد خبر 402720

ادعای تازه پرویز مظلومی درباره فرهاد مجیدی

پرویز مظلومی پیشکسوت تیم استقلال از اوضاعی که برای تیم محبوبش پیش آمده متاسف است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، پرویز مظلومی پیشکسوت باشگاه استقلال که سابقه سرمربیگری در این تیم را هم دارد در خصوص وضعیت این روزهای آبی ها گفت: واقعاً متأسف هستم که باشگاه استقلال با 74 سال سابقه به این روز افتاده و باید این شرایط به وجود بیاید. استراماچونی قطعاً از شرایط ایران مطلع بوده و می‌دانسته این تحریم‌ها وجود دارد اما با این همه باشگاه توانسته 160 هزار یورو به او پرداختی داشته باشد. متأسفانه به دلیل مشکلات تحریم باشگاه نتوانست که به صورت بانک به بانک پول او را بپردازد اما او هم صبر و تحمل نکرد.

مظلومی ادامه داد: ما هر زمان کم می‌آوریم از هواداران مایه می‌گذاریم. هواداران او را دوست دارند و او هم باید صبر و تحمل می‌کرد و به خاطر هواداران کارش را انجام می‌داد. یک ساعت قبل با کسی که در ایتالیا کارها را انجام می‌دهد صحبت کردم. سفیر ایران در ایتالیا هم زحمت زیادی کشیده است. چک معتبری به استراماچونی داده شده و سفته نبوده است. این یک چک بین بانکی و معتبر در اروپا است اما او چرا این چک را نمی‌گیرد؟

سرمربی اسبق استقلال گفت: او اول 110 هزار یورو طلب کرد اما با تلاش‌های باشگاه 160 هزار یورو به او پرداخت شد و جا دارد از آقای خلیل‌زاده رئیس هیأت مدیره باشگاه تشکر کنم که از جیب خودش این پول‌ها را پرداخت. او با وجود بیماری همسرش به ترکیه رفت اما چرا استراماچونی این چک را قبول نمی‌کند. استقلال براساس تعهداتش و از راه قانونی این چک را آماده کرده است اما استراماچونی این چک را قبول نمی‌کند. او باید احترام بگذارد اما به نظر من تکلیف استراماچونی و استقلال باید تا امشب و نهایتاً فردا مشخص شود چرا که با ادامه این روش نمی‌توان کار را پیش برد. از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهم که هرچه سریع‌تر مدیرعامل باشگاه مشخص شود چرا که مدیرعامل مشخص شود کارهای دیگر هم انجام خواهد شد. الان 11 روز است که باشگاه استقلال بلاتکلیف است و این برای این باشگاه زشت خواهد بود. به نظر من استقلال مظلوم است. 

مظلومی در خصوص اینکه آیا حاضر است هدایت استقلال را در این شرایط به عهده بگیرد، گفت: بالاخره یکی باید این کار را انجام دهد اما امیدوارم این پیشنهاد به من نشود هرچند که من در بدترین شرایط و بدون چشم‌داشت در استقلال کار کرده‌ام اما امیدوارم چنین پیشنهادی به من نشود.

او در خصوص اینکه اگر فرهاد مجیدی بخواهد سرمربی استقلال شود چه توصیه‌ای برای او دارید، اظهار داشت:‌ هر کمکی که از دستم بربیاید برای مجیدی انجام می‌دهم. اتفاقاً دو ساعت قبل با فرهاد صحبت کردم و او آماده خدمت به استقلال است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر