{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 330401

اولین حضور آقای خاص دنیای فوتبال در ویژه‌برنامه جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در شبکه بین‌اسپورت با استقبال عمومی گسترده‌ای روبه‌رو شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، خبرورزشی نوشت؛ تهیه‌کننده‌های شبکه متمول بین اسپورت قطری اعلام کردند حضور ژوزه مورینیو پرتغالی در این ویژه‌برنامه همچنان ادامه خواهد داشت. چهره مطرح فوتبال جهان به عنوان سورپرایز شبکه بین‌اسپورت برای فوتبال‌دوستان قاره‌کهن، پنج‌شنبه شب سیاسی‌ترین بازی جام میان قطر و عربستان را کارشناسی کرد که صحبت‌های کامل و جامع سرمربی سابق منچستریونایتد در خصوص اکثر تیم‌های حاضر در جام با استقبال عمومی بینندگان بین‌اسپورت روبه‌رو شد. بعد از اینکه درخواست‌ها برای ادامه کارشناسی‌های آقای خاص رو به افزایش گذاشت، سران شبکه متمول قطری اعلام کردند در توافق با مورینیو قرار شد تا این مربی سرشناس به عنوان کارشناس آخرین بازی‌های هر شب مرحله یک‌هشتم نهایی و یک‌چهارم نهایی را کارشناسی کند که به این ترتیب در اولین شب از این مرحله قرار است فردا شب ژوزه مورینیو جدال ایران با عمان را بررسی کند.
در این بازی که تقابل افکار تاکتیکی مردان پرتغالی و هلندی نیز است، آقای خاص از نزدیک عملکرد دوست صمیمی خود کارلوس کی‌روش را زیر ذره‌بین خواهد برد که صحبت‌های او می‌تواند برای ایرانی‌ها جالب توجه باشد به خصوص بعد از اظهار نظر پنج‌شنبه شب پیرامون سرمربی تیم ملی که کی‌روش را یکی از برترین مربیان جهان نامیده بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری