{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 323738

ستاره برزیلی می‌گوید فقر و بی‌پولی در دوران کودکی انگیزه‌ای شد تا او فوتبال را برای ادامه زندگی انتخاب کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، نیمار که به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد، روزگاری در کودکی حتی یک پنی هم برای خرید خوراکی نداشت و زندگی او با سختی‌های زیادی همراه بود.

نیمار در گفت‌وگویی صریح با کانال یوتیوب O Primo Rico از سختی‌های دوران کودکی خود سخن گفت. او در ابتدای صحبت‌هایش گفت:‌ من دوران کودکی خیلی سختی داشتم. یادم می‌آید به مادرم می‌گفتم می‌خواهم بیسکوییت و شیرینی بخورم ولی مادرم می‌گفت هیچ پولی در بساط نداریم و شاید اگر پدرت حقوقش را گرفت این هفته مقداری برای تو بخرم. به مادرم گفتم اشکال ندارد روزی آن‌قدر پولدار می‌شوم که یک کارخانه بیسکوییت می‌خرم و هر وقت که بخواهم می‌خورم. هنوز وقتی آن خاطره را با مادرم مرور می‌کنیم او گریه می‌کند و احساساتی می‌شود.

زندگی این روزها را برای نیمار تغییر داد و او اکنون زندگی مرفه‌ای دارد و در زمینه بازی نیز توانسته در پاری سن ژرمن اقتخارات خوبی به دست بیاورد.

او هم‌چنین درباره رفتن به فوتبال اروپا گفت: تنها یک مسیر پیش روی من بود و وقتی ۱۴ یا ۱۵ سال سن داشتم فهمیدم که دیگر نباید چیزی را هدر بدهم و باید به فکر نشان دادن خودم باشم. آن زمان در سانتوس بازی می‌کردم و می‌دانستم اگر خودم را نشان دهم می‌توانم به تیم‌های خوبی بروم.

نیمار این روزها امید اول پاری سن ژرمن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان است. تیم او باید در مرحله یک هشتم نهایی با منچستریونایتد دیدار کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری