{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 305915

در آئین قرعه‌کشی فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، دیگر از نام باشگاه‌ها خبری نخواهد بود و این نام کشورها است که از گلدان و گوی خارج می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس خبر داد: آئین قرعه‌کشی لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا که اول آذر ماه برگزار می‌شود، با تغییراتی روبرو خواهد بود. با توجه به مسائل مطرح شده از سوی مسئولان اجرایی برگزاری مسابقات که در حاشیه بازی رفت مرحله نیمه پایانی رقابت‌ها و در جلساتی با حضور نمایندگان باشگاه پرسپولیس مطرح شد، از جمله تغییرات در نحوه برگزاری مراسم قرعه‌کشی این خواهد بود که دیگر نام تیم‌ها از گلدان و گوی خارج نمی‌شود و به این ترتیب نام کشورها جایگزین شده است. به عنوان مثال وقتی ایران از چهار سهمیه برخوردار باشد، نام ایران با چهار شماره از یک تا چهار در گلدان‌ها قرار می‌گیرد.

پیش از این اخباری مطرح شده بود مبنی بر اینکه از دوره بعدی رقابت‌ها، تیم‌های غرب و شرق آسیا قبل از فینال بازی‌ها و در مراحل پائین‌تر به مصاف یکدیگر خواهند رفت اما با توجه به مسائل مطرح شده در دوحه، شیوه کنونی در دوره آتی لیگ قهرمانان نیز دنبال خواهد شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری