تست بینایی؛ تیزبین ترین افراد در ۹ ثانیه لاکپشت را می بینند

تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. در تست بینایی امروز یک لاکپشت بین ماهی ها پنهان شده است. سعی کنید آن را پیدا کنید.

تست بینایی؛ تیزبین ترین افراد در ۹ ثانیه لاکپشت را می بینند

به گزارش اقتصادآنلاین، خطای دید و تست بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. تست بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است. 

این معما برای کسانی است که از بازی‌ها و تست بینایی سرگرم‌کننده لذت می‌برند. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاقتان استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نیست.

تست بینایی لاک پشت

کارشناسان می گویند اگر بتوانید در عرض ۹ ثانیه لاک پشت را از بین ماهی ها پیدا کنید یعنی شما فردی تیزبین و با بینایی عالی هستید.

تست بینایی لاک پشت

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر چشمان تیزبینی داشته باشید تا حالا آن را پیدا کرده اید. اگر نه، پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن پاسخ چند ثانیه زمان برد

ارسال نظر

 • 🖤🖤💗💕💗یسنا
  ۰ ۱

  دقیقاً سمت چپ افتاده بیرون از تصویر و فقط سرِ لاک پشت معلوم است

 • S
  ۰ ۰

  پیش نور گرد سفید.

 • S
  ۰ ۰

  پیش نور سفید ونارنجی.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دقیقا بالای نور ناروجی

 • اندوه زاگرس(گنجینه موسیقی شعر سینما)
  ۰ ۰

  همیشه فکر می کردم خنگ باشم و بینایی خوبی ندارم اما باور کنید تست هوشها را نودو پنج درصد درست و سریع حل کردم بینایی تا الان همه درست بدون کمک . من فقط به ریاضی علاقه نداشتم و برادر بزرگم واقعا در حقم ظلم کرد با مشت و لگد مجبور به رشته ریاضی کرد منو .من عاشق تاریخ بودم و هنر،می نویسم شاید کسی کوچکتری رو قانع یا مجبور کنه خلاف علاقه اش حتی فقط چند ماه حرکت کنه .نکن عزیز من نکن . هدر میدی اون فرد رو