کد خبر 418448

حمایت مدیرعامل شرکت مس از باشگاه‌های ورزشی صنعت مس

حیدر ضیغمی با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده ازسوی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌المللی متمرکز شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین ، حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط عمومی در دیدار با اعضای کادر فنی تیم فوتسال مس ورزقان با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده ازسوی سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در خصوص باشگاه‌های ورزشی شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌گذاری‌های انجام‌شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌المللی متمرکز شده است.

وی تأکید کرد: با دستور سعد محمدی شرکت مس در این مسیر پشتیبان باشگاه‌ها خواهد بود تا تیم‌های ورزشی باشگاه‌های مس مایه سربلندی ورزش کشور و شادی مردم استان کرمان و آذربایجان شرقی شوند.

ضیغمی با اشاره به این‌که در این راستا مدیریت ارشد شرکت مس حمایت از رشد موفقیت‌ها و تقویت فنی باشگاه‌ها را اعلام کرده است گفت: تیم فوتسال ورزقان در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار است و با فاصله گرفتن از حواشی و تمرکز بر بازی‌های آینده موفق انشاالله به کسب سومین قهرمانی پیاپی در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور خواهد شد.

ضیغمی با بیان اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی ورزقان تبدیل به نماد هویتی ورزشی و فرهنگی شهرستان ورزقان شده است گفت: این باشگاه در کمتر از یک دهه که از تأسیس آن می‌گذرد با افتخارآفرینی در سطح ملی و آسیا موجب اعتبار و سربلندی جامعه ورزشی کشور و شادی مردم استان آذربایجان شرقی شده است.

در ادامه این دیدار، علی افضل سرمربی تیم فوتسال مس ورزقان با تشکر و قدردانی از حمایت‌ها و توجه سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در فراهم کردن شرایط مساعد برای باشگاه مس ورزقان گفت: انشالله با حمایت مدیریت ارشد شرکت مس و تلاش مضاعف کادر فنی و بازیکنان برای سومین سال پیاپی در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، موفق به افتخارآفرینی دیگری برای کشور و مردم عزیز استان آذربایجان شرقی خواهیم شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر