تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

روش درمانی برای رفع گرفتگی بینی هنگام خواب

بسیاری از افراد هنگام خواب به دلیل سرماخوردگی از گرفتگی بینی رنج می‌برند و این وضعیت تنفس را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ انسداد بینی که اغلب به دلیل انسداد آناتومیک در بینی ایجاد می‌شود، جریان هوا را مسدود می‌کند در نتیجه، بیماران ممکن است احساس احتقان یا «انسداد» کنند. علائم رایج آن عبارتند از احتقان یا انسداد بینی، مشکل در تنفس از طریق بینی، مشکل در خوابیدن، و مشکل در تنفس خوب در طول ورزش یا فعالیت.

یک مطالعه جدید نشان داده است که یک درمان جدید برای بیماران مبتلا به انسداد مزمن راه هوایی بینی وجود دارد. دکتر پل کنراد و دکتر آبراهام، پزشک گوش، حلق و بینی در QMG VivAer یک فناوری کم تهاجمی را تبیین کرده اند که برای ارائه تسکین پایدار برای بیماران مبتلا به گرفتگی بینی طراحی شده است.

کنراد می‌گوید: اگر به طور منظم در تنفس از طریق بینی خود به خصوص در شب مشکل دارید، ، چیزی جز دارو‌های ضد احتقان یا حق تنفس به شما کمک نمی‌کند و ممکن است مجرای بینی بزرگ شده یا دریچه بینی از بین رفته باشد.

درمان گرفتگی بینی

وی اطلاعاتی در مورد تکنیک جدید برای درمان گرفتگی بینی توضیح داده است که در آن VivAer دارای یک قلم نازک، چوب مانند و با کنترل دما است که به یک واحد کنترل متصل است. این قلم از طریق سوراخ بینی وارد می‌شود تا به آرامی بافت‌های بینی را تغییر دهد و جریان هوا را با استفاده از فناوری فرکانس رادیویی با دمای کنترل شده که مزایای درمانی دقیقی را ارائه می‌دهد، بهبود بخشد.

درمان با VivAer می‌تواند با استفاده از یک بی حس کننده موضعی در طی یک ویزیت معمول در مطب بدون برش، حداقل ناراحتی و دوره نقاهت انجام شده و بیماران معمولاً در همان روز به فعالیت عادی باز می‌گردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
این مطلب برایم مفید است
۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها