کد خبر 560483

فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران؛

تزریق واکسن کرونا در تهران شبانه روزی می شود

فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران گفت: در روزهای آینده تعدادی از مراکز تجمیعی به صورت سه شیفت یا شبانه‌روزی کار واکسیناسیون را انجام می‌دهند که بتوانیم قبل از پیک‌های بعدی کرونا بسیاری از افراد را در مقابل این ویروس واکسینه کنیم.

به  گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، علیرضا زالی روز چهارشنبه در حاشیه آیین بهره برداری از مرکز تجمیعی واکسیناسیون ناجا در تهران، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روزهای اخیر حجم قابل توجهی واکسن به کشور وارد شده و سبد واکسن وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال افزایش حجمی است.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر به صورت شتابان مراکز تجمیعی در تهران در حال افتتاح است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران گفت: مراکز جدید در شیفت‌های صبح کار خود را انجام می‌دهند و مراکز قدیمی‌تر با دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف شده‌اند که به صورت ۲ شیفت کار واکسیناسیون را انجام دهند.

زالی در ادامه بیان کرد: هر زمان دست نیاز به سوی نیروی انتظامی دراز کردیم پلیس با تمام قوا به کمک ما آمد و امروز نیز با احداث مرکز تجمیعی بهداری پلیس پایتخت این مهم آشکارتر شد.

وی تاکید کرد: پلیس از روز نخست با در اختیار قرار دادن تمام بیمارستان‌های وابسته به خود، بیش از پیش به کمک ستاد مقابله با کرونا آمد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران اظهار داشت: بهداری پلیس پایتخت با همکاری مراکز تجمیعی ستاد مقابله با کرونا روزانه ۵۰۰ دُز واکسن را در مرکزی که امروز به بهره برداری رسید به شهروندان تزریق می‌کند و در روزهای آتی این آمار افزایش می‌یابد.

زالی اضافه کرد: مجموعه پلیس انتظامی تهران بزرگ برای تحقق اهداف ستاد مقابله با کرونا در کنار این مجموعه کارهای بسزایی انجام داده است.

وی ادامه داد: پلیس بهترین و مجرب‌ترین نیروهای پرستار و متخصص خود را به این کار تخصیص داده است.

زالی افزود: نوبت‌دهی از طریق سیستم سلامت وزارت بهداشت انجام پذیر است و تعداد افرادی که بتوانند از این سیستم استفاده کنند از روزهای آتی افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه این مرکز کار خود را با تزریق روزانه ۵۰۰ دُز واکسن آغاز کرده‌ است، گفت: با بالا بردن مراکز تجمیعی در سطح شهر تهران می‌توانیم روند واکسیناسیون را افزایش دهیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • امیر
    ۰ ۰

    سلام
    بنده امروز نوبت گرفتم وبرای تزیق رفتم بوستان گفتگو واقعا افتضاح بود وبیش ا2000 نفر را بدون برنامه آمده بودن منصرف شدم وبرگشتم. این حرفها فقط در رسانه هاست در عمل واقعا متاسفم