کد خبر 527531

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد؛

انجام ۷۵درصدی همسان سازی حقوق بازنشستگان

سخنگوی کمیسیون اجتماعی گفت: ۷۵درصد از همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شده است که قدمی رو به جلو است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: مجلس در بودجه سال ۱۴۰۰ منابعی را برای این موضوع در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه اگر همسان سازی حقوق بازنشستگان براساس شرایط کشور انجام شود به نفع بازنشستگان است، ادامه داد: تاکنون ۷۵ درصد از همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شده است که یک قدم رو به جلو است، پیگیری خواهیم کرد تا ۲۵ درصد باقی مانده نیز انجام شود.

نماینده ساری در مجلس تصریح کرد: اگرچه ممکن است مشکلات پدیده بازنشستگان در حوزه معیشتی اقتصادی درمانی نیستیم، اما باید تلاش کرد تا بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان به طور کامل اجرایی شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس به ویژه کمیسیون اجتماعی به جد دنبال این است که همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود و قطعاً در بودجه ریزی‌هایی که خواهیم داشت، این موضوع را در نظر می‌گیریم تا به صورت کامل اجرایی شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ثریا
    ۰ ۰

    سلام نمی شه بجای وام خرید کالا وام خرید خودرو بدین به نبازنشستگان تامین اجتماعی یا 50 میلیون نقدا بهشون بدین که خودشون هر چی خواستن خرید کنن یا از هر فروشگاهی خودشون خواستن وفاکتور برا بانک بیارن با تشکر از شما