{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424717

رییس مجلس شورای اسلامی در جریان روند درمان مبتلایان کرونا در بیمارستان‌های قم قرار گرفت و تاکید کرد نیازمندی های کادر درمان باید رفع شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در تماس  تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب ( ع) و امام رضا(ع) قم  از وضعیت آمادگی این بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا و روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع  یافت و  از خدمات صادقانه  پزشکان و پرستاران  تشکر و قدردانی کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در جریان این گفت‌و‌گوها میزان تجهیزات پزشکی، نیازمندی‌های کادر درمان و امکانات حفاظت فردی پزشکان‌ و پرستاران بیمارستان‌های قم را مورد بررسی قرار داد و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی همچنین  از خدماتی که طی  هفته‌های گذشته توسط کادر درمان به مبتلایان این بیماری ارائه شده، قدردانی کرد و  توصیه های لازم را در خصوص پذیرش، رسیدگی‌های ویژه و آگاهی بخشی به همراهان بیماران به مسئولان و روسای مراکز درمانی قم یادآور گردید.

در این گفت‌وگوها نصرآبادی، شفیعی، فروغی، دامن پاک اسحاق حسینی، رضایی و اسماعیلی معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا(ع) قم گزارش‌های جداگانه‌ای از وضعیت تجهیزات و آمادگی پرسنل درمانی در مقابله با بیماری کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری