به گزارش سرویس خودروی اقتصاد آنلاین؛

ارزان ترین مدل سانگ یانگ چقدر شد؟ + جدول

در جدول زیر قیمت روز انواع سانگ یانگ را در بازار مشاهده می‌کنید.

ارزان ترین مدل سانگ یانگ چقدر شد؟ + جدول

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت سانگ یانگ تیوولی مونتاژ آرمور مدل ۱۳۹۹ در بازار ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون شد که  افزایش ۵۰ میلیونی در این هفته داشت همچنین قیمت این خودرو در یک ماه اخیر ۴۰۰ میلیون تومان رشد داشته است. 

خودروی سانگ یانگ تیوولی آرمور ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون معامله می شود. این خودرو در این هفته ۵۰ میلیون گران شد. همچنین این خودرو در یک ماه اخیر ۴۰۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. 

قیمت خوردوی سانگ یانگ تیوولی مونتاژ سولار مدل ۱۴۰۰ دربازار ۲ میلیارد و ۴۰۰ تومان است.  این مدل در یک هفته گذشته ۵۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. همچنین قیمت این مدل نسبت به ماه قبل رشد ۴۰۰ میلیونی داشته است. 

سانگ یانگ تیوولی مونتاژ فایتر توربو مدل ۱۴۰۰  در بازار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شد این خودرو هم در این هفته ۱۰۰ میلیون و در یک ماه اخیر ۴۰۰ میلیون تومان گران شد.  

قیمت روز سانگ یانگ تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو مدل ۱۴۰۱ در بازار ۲ میلیارد تومان و ۸۰۰ میلیون تومان است  قیمت این خودرو در هفته اخیر ۱۰۰ میلیون افزایش یافت.

قیمت سانگ یانگ نیو کوراندو پرمیوم پلاس مدل ۲۰۱۸ در بازار ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون است قیمت این مدل در هفته اخیر ۵۰ میلیون و در یک ماه گذشته ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

خودرو سانگ یانگ رکستون G۴ مدل ۲۰۱۸ در بازار ۵ میلیارد و ۱۰۰ تومان شد که یک افزایش ۱۵۰ میلیونی در این هفته داشت.

قیمت سانگ یانگ رکستون مونتاژ G۴ مدل ۱۴۰۰ هم ۵ میلیاردو ۴۰۰ میلیون معامله می شود. این مدل از سانگ یانگ افزایش ۵۰ میلیونی در یک هفته و ۹۵۰  میلیونی در یک ماه اخیر داشته است. 

سانگ یانگ رکستون مونتاژ امپرور  به ۵ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان رسید. این خودرو در هفته اخیر افزایش ۵۰ میلیونی داشته است همچنین قیمت این مدل در یک ماه اخیر ۷۵۰ میلیون تومان گران شده است.

لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

قیمت بازار انواع خودرو سانگ یانگ (اسفند ۱۴۰۱)
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
نیو کوراندو پرمیوم پلاس ۲۰۱۸ صفر ۲,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون G۴ ۲۰۱۸ صفر ۵,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ G۴ ۱۴۰۰ صفر ۵,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ G۴ ۱۳۹۹ صفر ۵,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ امپرور ۱۴۰۰ صفر ۵,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی آرمور ۲۰۱۸ صفر ۲,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو ۱۴۰۱ صفر ۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو ۱۴۰۰ صفر ۲,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ آرمور ۱۳۹۹ صفر ۲,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ سولار ۱۴۰۰ صفر ۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ سولار ۱۳۹۹ صفر ۲,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ فایتر توربو ۱۴۰۰ صفر ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

 

ارسال نظر
ارسال نظر