منشن ها را در توییتر محدود کنید

توییتر در حال آزمایش روشی است که کاربران می‌توانند منشن‌های خود را محدود کنند.

منشن ها را در توییتر محدود کنید

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از خوبی‌های توییتر این است که می‌توانید با هر کاربر عمومی با ذکر سریع @ به نام کاربری آن‌ها ارتباط برقرار کنید و در عین حال یکی از بدترین چیز‌ها در مورد توییتر این است که سوء‌استفاده از این ویژگی بسیار آسان است. اما به نظر می‌رسد، شبکه پرندگان ممکن است در حال کار روی راهی برای کنترل این منشن‌ها باشد.

به گفته جین منچون وانگ، محقق و مهندس حریم خصوصی، این شرکت در حال آزمایش توانایی مسدود کردن نام‌های @ یا محدود کردن آن‌ها به افرادی است که قبلا شما را دنبال می‌کنند. (به معنای واقعی کلمه: مرا @ نکن، برادر.)

طراح حریم خصوصی توییتر، ابتدا تایید کرد این ویژگی در حال اجراست، اما بر اسا گزارش‌ها بعدا این تایید را حذف کرد. فراهم کردن امکان کنترل دقیق‌تر به کاربران برای نام‌های @ دقیقا مطابق با دیگر ویژگی‌های حریم خصوصی اخیر توییتر است، مانند محدود کردن پاسخ‌ها و توانایی نام بردن از خود در رشته‌ها. اگرچه ممکن است توییتر کمتر باز به نظر برسد، اما ذکر کنترل‌ها در نهایت این سرویس را به تجربه بهتری برای کاربرانی تبدیل می‌کند که به ناچار خود را هدف ترول‌ها می‌یابند.

ارسال نظر