مدل عشق متولدین هر ماه چطوریه؟

عشق بخش مهمی در زندگی همه انسان هاست منتها شکل بروز دادن هرکسی با شخص دیگر متفاوت است. همه انسان ها شیوه خاص خودشان را برای ابراز احساساتشان دارند.

مدل عشق متولدین هر ماه چطوریه؟

به گزارش اقتصاد آنلاین؛واژه ی عشق شما را به یاد چه چیزی می اندازد؟ از خودگذشتی یا حرف های عاشقانه؟ دنیایی از توصیفات برای پاسخ به این سوال وجود دارد اما بیایید کمی از رویاها فاصله گرفته و بدانیم که کدام نشانه ها و رفتار می تواند علامتی بی چون و چرا از عشق واقعی باشد.

عشق واقعی چیست و چه نشانه هایی دارد؟

عشق واقعی چیست، چگونه به وجود می آید و نهال آن باید به چه طریقی آبیاری شود؟ آیا مفهوم آن را درک کرده اید و فکر می کنید می توانید به سمت آن پربگشایید؟ یک عشق واقعی باید این ۱۰ نشانه را داشته باشد؛ آنها را مطالعه کنید تا متوجه شوید که در زندگی شخصی تان تا چه حد به عشق نزدیک شده اید:

شاید فیلم های عشقی زیادی دیده یا رمان های عاطفی فراوانی مطالعه کرده باشید که حکایت از ماجرای عشق زن و مردی می کنند که یکی مشکل دارد و دیگری نهایت فداکاری را به پای آن دیگری می ریزد تا ناراحتی را از دل او پاک کند. مثلا زن به بیماری مهلکی مبتلا می شود و مرد زمین و زمان را به هم می دوزد تا سلامت را به او بازگرداند. معمولا این داستان ها با پایانی غم انگیز ختم می شوند. اگر فکر می کنید که عشق واقعی یک چنین چیزی است سخت در اشتباهید! برای درک مفهوم عشق حقیقی به تماشای سریال های کمدی عشقی بپردازید. جایی که وصال یک زن و مرد علاقه مند ممکن شده و بعد از ازدواج همچنان احساسات خوب بین آن دو جریان دارد و شادی همه جا موج می زند .

آقایان نشانه های عشق واقعی در زنان را بشناسند


در این زمینه بخوانید؛

متولدین کدام ماه بی اعصاب ترین افراد هستند؟ (بخش اول)

متولدین کدام ماه بی اعصاب ترین افراد هستند؟ (بخش دوم)

متولدین کدوم ماه باسیاست تر هستند؟


 

شعار نیستند بلکه حقیقت هایی هستند که یک زوج عاشق واقعی به اثرات انها ایمان دارند پش خودت را جای کاراکترهای بگذار که باید کاری برای عشق زندگی اش بکند.

هر کاری که می تواند تهدیدی برای ازدواج محسوب شود باید کنار گذاشته شود. اذیت و آزار در روابط جنسی، اختصاص دادن تعطیلات به دوست و رفیق به جای همسر، اشتیاق شدید نشان دادن به سرگرمی به نحوی که برای ساعت ها همسر فراموش شود و هر کار دیگر که یک نفر را شاد و دیگری را غمگین کند .

زن و شوهرهای جوان و کم تجربه عادت دارند اسرار زندگی شان را برای دیگران بازگو کنند و به بهانه مشاوره، دوست و آشنا را از نامکشوفات زندگی خود مطلع کنند. اما ده سال بعد از کرده خود پشیمان می شوند و متوجه می شوند حفظ اسرار خانوادگی به مراتب مهم تر از مشاوره گرفتن از دیگران است .

مراقب جنگ و دعواها باشید. هنگامی که حرف های همسرتان به نظرتان ظالمانه و نادرست می آید و شما می خواهید با تمام قوا دلایل منطقی خود را رو کنید و خیال ندارید به هیچ وجه کوتاه بیایید، به خود یادآوری کنید که او یک غریبه نیست، بلکه شریک زندگی و عشق شماست. چرا می خواهید به هر قیمتی که شده سخن خود را به کرسی بنشانید، در حالی که ممکن است دلشکستگی او و سردشدنش از شما را در پی داشته باشد .

چه خوش است آن ازدواجی که زن و شوهر خود را خوشبخت و خوش شانس بدانند و خرسند باشند که می بینند مناسب ترین فرد را برای خود پیدا کرده اند. این ازدواج درست است و خرمی در آن جریان دارد، نه ازدواجی که فرد متاهل طی آن با خود کلنجار برود و حساب کتاب کند که آیا فرد خوبی نصیبش شده یا این که او لیاقت خیلی بهتر از اینها را داشته است؟

آنها به خوبی می دانند به همراه همسر خود در سرزمینی زندگی می کنند که سکه رایجش همان مهربانی است. زن یا شوهر باید در هر زمینه ای با یکدیگر با مهر و عاطفه رفتار کنند.

اگر آنها بر سر موضوعی با هم توافق نداشته باشند، با هم محترمانه بحث می کنند و هرگز صدایشان را بلند نمی کنند و از محدوده فهم و ادب خارج نمی شوند. قرار نیست دو نفر کاملا مانند هم باشند، اما هرکدام از آنها به دیگری اجازه می دهند که آزادانه نظرش را بیان کند.

آنها خود را مانند اعضای یک تیم می دانند که اگر اتفاقی برای یکی بیفتد، وضعیت تیم مختل می شود و آن دیگری باید هرکاری از دستش برمی آید انجام دهد تا اوضاع همسر بهبود یابد و تیم دوباره بتواند به پیشروی خود ادامه دهد. البته این کمک ها باید دوطرفه باشد، نه این که همواره یکی کمک برساند و دیگری فقط دریافت کند .

افرادی که در زندگی خود برای عشق ارزش قائل اند، ناراحتی های دنیای بیرون را وارد خانه شان نمی کنند .

هرکس دوست دارد همسرش همانی باشد که او دلش می خواهد. اما کنترل همسر نباید به شکلی آزاردهنده و ناراحت کننده برای طرف مقابل باشد:«تو چاقی، مدل موهات زشتت می کنه، اگه بخوای این وضع رو ادامه بدی ولت می کنم و می رم» نه، اینها راه درستش نیست. او را با لحنی درست و همراه با تشویق به جهتی که دوست دارید هدایت کنید. شما باید آن قدر برای همسرتان جذاب باشید که اشتیاق وی برای شادکردن شما باشد و در این میان هیچ دست اجباری در کار نباشد .

نمی دانیم چند مورد از موارد ذکرشده در زندگی شما با همسرتان صدق می کند، اما از شما می خواهیم که تک تک شان را با زندگی تان تطبیق دهید و از مسیری که احساس می کنید اشتباه می رفته اید بازگردید. عشق واقعی سهم شما و همسرتان است؛ تنها کافی است کمر همت ببندید و برای دستیابی به آن قدم بردارید.

عشق

شکل و شمایل عشق در میان متولدین ماههای مختلف

عشق بخش مهمی از زندگی است و همه ما در یک دوره به آن نیاز پیدا می کنیم. در حالت ایده آل باید فردی را پیدا کنید که از نظر ذهنی به شما نزدیک باشد اما این مسئله تا حد زیادی؛ بستگی به این دارد که در چه ماهی متولد شده اید. در این قسمت قصد داریم که موضوع عشق را در مورد متولدین ماه های مختلف برایتان توضیح دهیم‌.

عشق بخش مهمی در زندگی همه انسان هاست منتها شکل بروز دادن هرکسی با شخص دیگر متفاوت است. همه انسان ها شیوه خاص خودشان را برای ابراز احساساتشان دارند.

فروردین

فروردین ماهی ها در رابطه با انتخاب همسر خود به راحتی از طرف مقابل رضایت کافی پیدا نمی‌ کنند. آن ها با انرژی و با انگیزه هستند. کارهای سرگرم‌کننده زیادی انجام می‌ دهند اما خیلی زود هم کلافه و عصبی می‌ شوند؛ بنابراین برای تجربه زندگی عاشقانه با آنها، باید مراقب باشید که خیلی انتقاد نکنید.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افرادی هستند که استاندارد های خاصی در رابطه عشقی و عاطفی خود دارند. وظایف خود را به راحتی انجام می دهند و به دنبال ماجراجویی و تجربه چیزهای جدید می باشند و سعی می ‌کنند که در عشق اشتباه نکنند.

خرداد

عشق

خرداد ماهی ها می‌دانند که چگونه باید با شریک زندگی خود صحبت کنند و در این کار خیلی ماهر هستند. شاید بهترین عشقی باشند که شما می توانید در زندگی آن ها را پیدا کنید. البته گاهی اوقات هم حواس ‌پرت عمل می کنند اما به هر حال با محبت هستند.

تیر

تیر ماهی ها معمولاً در عشق از چیزی نمی‌ ترسند اما کمی فانتزی هم عمل می‌ کنند و شاید از نظر بعضی از شما افکار غیر واقع بینانه ای داشته باشند. خیلی حساس هستند و به دنبال محبت از طرف مقابل می باشند. هر پیشنهادی را به کار می گیرند تا عشق زندگی خود را شعله‌ور کنند و همچنین از ایجاد تنوع در رابطه خود ترسی ندارند.

مرداد

مرداد ماهی ها افراد پر انرژی و بازیگوشی هستند. دوست دارند که همیشه سرشار از شادی و هیجان باشند و به دنبال انجام کارهای رمانتیک می باشند. در عشق بی پروا عمل می کنند. دوست دارند که همیشه از طرف مقابل مطمئن باشند اما خودشان را هم فراموش نمی کنند و تمرکز روی خود را نیز از دست نمی دهند.

شهریور

شهریور ماهی ها می خواهند بدانند که شما چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید. همیشه از قبل همه چیز را پیش بینی می‌ کنند. اجازه نمی‌ دهند که کسی در امور تان دخالت کند و کاملاً از شما حمایت می‌ کنند؛ البته گاهی اوقات خودشان غرغرو می شوند.

مهر

عشق

این افراد دوست دارند که با طرف مقابل کاملاً راحت باشند و نمی‌ خواهند هیچ چیز را از او پنهان کنند. اگر به عنوان شریک عاطفی در کنارتان قرار بگیرند، قطعاً شما را راضی خواهند کرد و به نیازهای تان توجه می‌ کنند.

آبان

آبان ماهی ها به دنبال تعامل با افراد مختلف هستند. سرشار از هیجان می باشند و از لحاظ عشقی خیلی گرم و پرشور می باشند. سعی می‌ کنند که از شریک زندگی خود مراقبت کنند‌ و خیلی هم رمانتیک هستند. انرژی بالایی دارند و دوست دارند که هر چیز جدیدی را در کنار معشوق شان تجربه کنند.

آذر

آذر ماهی ها افرادی هستند که در عشق خیلی با انگیزه رفتار می کنند. مسائل و مشکلات را جدی نمی‌ گیرند و شجاعانه برخورد می‌ کنند. آن ها ارزش همسر خود را خیلی خوب می‌دانند. با او مکالمه های خوبی برقرار می کنند؛ اما در این میان؛ گاهی اوقات به عشق زندگی خود غر می زنند.

دی

دی ماهی ها دوست دارند که هر چیزی سر جای خودش باشد.‌ آماده این هستند که کارهای جدید را در کنار شما امتحان کنند و خیلی خوب می توانند برنامه ریزی برای قرارهای عاشقانه داشته باشند و مدام شما را غافلگیر کنند.

مرد دی ماه

بهمن​

اگر به دنبال فردی می‌ گردید که کاملاً آزادانه در عشق رفتار کند و بی پروا باشد، باید به دنبال بهمن ماهی ها بروید. این افراد دوست دارند که هیجان حداکثری خود را حفظ کنند و همیشه به دنبال انجام کار های جدید هستند و در عشق به اندازه کافی برایتان سرگرم‌کننده رفتار می‌ کنند.

اسفند

اسفند ماهی ها سعی می کنند که از لحاظ عشقی و عاطفی لحظات خوبی را با شریک زندگی خود سپری کنند. به دنبال برقراری روابط صمیمانه هستند و ترجیح می‌ دهند؛ فعالیت‌ هایی را به انجام برسانند که باعث ایجاد حس خوب در آن ها شود و قطعا این حس را به شریک زندگی شان نیز منتقل خواهند کرد.

متولد اسفند

منبع: /patoghonline
ارسال نظر

  • نرگس
    ۲ ۱

    متولدین اسفند بدترین ماه سال
    چاپلوس، حسود و موذی
    خواهرم اسفندماهیه به من که قدم بلنده حسادت میکنه و زجرم میده.