دانشگاه شریف: کلاس های دانشجویان نوورود حضوری می شود

بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی شریف کلاس‌های دانشجویان نوورود این دانشگاه از شنبه هفته آتی به حالت عادی(حضوری) بازمی‌گردد.

دانشگاه شریف: کلاس های دانشجویان نوورود حضوری می شود

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، بنا به تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شریف، کلاس‌های دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۴۰۱ از روز شنبه ۱۴ آبان ماه به صورت "حضوری" برگزار خواهد شد. 

همچنین دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرده که به منظور توجه به دغدغه‌های دانشجویان ورودی جدید و کاهش مشکلات آموزش مجازی، این دانشگاه تلاش می‌کند با نظر اساتید، تغییراتی در تقویم امتحانات میان ترم و پایان ترم دانشجویان ایجاد کند تا دانشجویان با کمترین مشکل برای تحصیل مواجه گردند.

پس از بروز اعتراضات در دانشگاه صنعتی شریف در روز دهم مهر ماه، کلاس‌های دانشجویان این دانشگاه در مقاطع مختلف و در دفعات متعدد به روش مجازی تغییر کرد. 

با آرام شدن شرایط این دانشگاه، کلاس‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی  از روز شنبه ۲۳ مهرماه به حالت حضوری بازگشت و از روز شنبه هفته گذشته نیز دانشگاه شریف شاهد حضور دانشجویان مقطع کارشناسی بود. 

اما کلاس‌های دانشجویان نوورود مقطع کارشناسی همچنان به صورت مجازی باقی ماند و قرار بود از ۷ آبان ماه به حالت عادی بازگردد. ولی هیات رییسه این دانشگاه اعلام کرد در هفته جاری نیز کلاس‌های این دانشجویان مجازی خواهد بود و بنا بر جدیدترین نظر اعلام شده از سوی هیات رییسه این دانشگاه، کلاس‌های این دانشجویان از ابتدای هفته آتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد. 

منبع: ايسنا
ارسال نظر