خطوط کف دست در مورد رابطه عاشقانه شما چه می گوید؟

تعدادی خطوط خاص روی کف دست وجود دارد که هر کدام دارای ارتباطات و معانی منحصر به فرد خود هستند.

خطوط کف دست در مورد رابطه عاشقانه شما چه می گوید؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، قدمت کف بینی به ریشه‌های طالع بینی و فالگیران چندین هزار سال پیش برمی گردد. تعدادی خطوط خاص روی کف دست وجود دارد که هر کدام دارای ارتباطات و معانی منحصر به فرد خود هستند. کف دستان خودتان را کنار هم قرار دهید و ببینید که خط عشق شما چگونه است و سپس معنی آن را بخوانید.

۱. خط دست چپ بالاتر از دست راست است شما به عشق اعتقاد ندارید. عشق عاملی اصلی برای خوشبختی در زندگیتان نیست و کاملاً از تنهایی راضی هستید. به همین دلیل، حاضرید مدت‌ها منتظر بمانید تا فرد مناسب را پیدا کنید، نه اینکه عجله کنید تا وارد یک رابطه شوید. ترجیح میدهید مدت زمان زیادی مجرد بمانید، اما وارد هر رابطه‌ای نشوید.

۲. خطوط عشق در هر دو دست در یک سطح هستند شما عشق را بسیار جدی می‌گیرید و ترجیح می‌دهید در روابط دائمی و طولانی مدت باشید. شما از اینکه زمان و انرژیتان را صرف یک رابطه واقعی بکنید نمی‌ترسید. در رابطه بسیار فداکار هستید و برای کسی که دوستش دارید به شدت می‌جنگید. بسیار منطقی هستید و با توجه به اینکه تمایل زیادی به تغییرات ندارید وقتی چیزی تغییر می‌کند یا برنامه تان عوض میشود، به خصوص در آخرین لحظه، بسیار آشفته می‌شوید.

۳. خط دست چپ پایین‌تر از دست راست است شما بسیار با تجربه و عاقل‌تر از سن خودتان هستید و چشم اندازی منحصر به فرد در زندگی دارید. شما تمایلی به پیروی از گرایشات جامعه مدرن ندارید در عوض ترجیح می‌دهید طبق قوانین اجتماعی زندگی کنید و سعی میکنید آن‌ها را زیرپا نگذارید. شما بسیار شهودی هستید و حس ششمی دارید که به ندرت اشتباه میکنید. شما جذب افراد مسن‌تر و با تجربه‌تر از خودتان میشوید. افرادی را دوست دارید که نسبت به سایر همسن و سال هایشان بسیار بالغ‌ترهستند.

منبع: طلا
ارسال نظر
ارسال نظر