رنگ لاک نشان دهنده شخصیت شماست!

خیلی از افراد مخصوصا خانومها به دنبال زیبایی هستن و برای رسیدن به اون هرکاری انجام میدن. این روزها استفاده از محصولات زیبایی آرایشی در بین خانومها زیاد شده است.

رنگ لاک نشان دهنده شخصیت شماست!

شخصیت شناسی جالب ؛ رابطه انتخاب رنگ لاک و شخصیت چیست؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، خانومها میخوان با این محصولات زیبایی ظاهریشون رو بیشتر کنند. زیبایی دست ها هم از جمله قسمت های مهمی است که خانم ها باید به آن توجه کنن. داشتن ناخن های زیبا و پوست دست زیبا و سالم به زیبایی ظاهری یک زن چندین برابر اضافه میکنه. جالبه که بدونید شما میتونین با استفاده از رنگ لاک به شخصیت درونی و ویژگی های فردی افراد پی ببرین. پس در ادامه با ما همراه باشین تا بدونین هر رنگ لاک نشون دهنده چه شخصیتی هست.

رنگ لاک ناخن آبی

 شخصیت شناسی جالب ؛ رابطه انتخاب رنگ لاک و شخصیت چیست؟

این رنگ نشون دهنده صداقت و اعتماد به نفس فرد است. افرادی که دوست دارن بیشتر لاک آبی بزنن افرادی هستن که به اخلاق پایبند هستن. رنگ لاک آبی همه پسند نیست اما آنهایی که طرفدار این رنگ لاک هستند در واقع ویژگی های شخصیتی قوی داررند.

رنگ لاک ناخن سیاه

این رنگ لاک طرفداران زیادی ندارد و بیشتر افراد باهوش و کنجکاو به سراغ اون میرن. این رنگ لاک میتونه شخصیت فرد رو مخفی نگه داره. این رنگ لاک نشان دهنده قدرت زیاد فرد است و بسیار شیک و رسمی است.

رنگ لاک ناخن قهوه ای

افرادی که طرفدار لاک قهوه ای هستن آدمهای ساده ای هستن و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار میکنند و دوست میشوند. این افراد باید قبل از اینکه به دیگران اعتماد کنند اول به شناخت کامل درباره فرد برسند.

رنگ لاک ناخن نقره ای

این رنگ لاک نشاون دهنده توجه فرد به معنویات است. معمولا افراد قوی و احساساتی با زنانگی زیاد اونوانتخاب می کنند. این افراد به هیچ وجه اهل فریب دادن اطرافیانشان نیستند و بینش قوی دارند که توسط آن هدایت می شوند.

رنگ لاک ناخن صورتی

این رنگ نشون دهنده شخصیت شاداب و سرزنده فرد است. این افراد نمیخوان که از دوران کودکی رها بشن و بسیار شاد و مهربان هستند.

رنگ لاک ناخن قرمز

رنگ لاک قرمز بسیار پرطرفداره و نشون دهنده شور و عشق و هیجان فرد است. معمولا خانم هایی که رمانتیک و حساس هستند بیشتر این رنگ لاک رو انتخاب می کنند.

رنگ لاک ناخن زرد

این رنگ لاک نمادی از خورشید است و بیشتر افراد شاد و احساساتی اونو انتخاب می کنند. این افراد وجودشان سرشار از گرما و خوش بینی نسبت به اطرافیانشان است.

 

منبع: زیبامون
ارسال نظر
ارسال نظر