فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز 5 مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد روز گذشته

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : ب ج د

طالعت نیک است و نیتت بر آورده می شود. رازت را به کسی نگو. باید مراقب بدخواهان باشی. در کارت گشایش دیده میشود. به خداوند رحمان امیدوار باش و با توکل به او به کار و زندگیت ادامه بده. اطمینان داشته باش که روزهای بهتری در پیش خواهی داشت.

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : د ج ب

در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد. یک طلب سوخته و یا یک چیز گم شده را به دست می آوری. کارها بر وفق مراد تو خواهد بود. سود یا پول زیادی نصیبت میشود. با دوستان خوب مشورت کن، چون از راهنمایی آنها سود خواهی برد و مال حلال خوبی به دست می آوری قدر آن را بدان و شکر خدا کن. میتوانی از آن به افراد مستحق احسان کنی تا اجر معنوی نصیبت شود.

موفقیت

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین خرداد

حروف ابجد فال شما : آ آ د

روزهای خوبی در پیش داری. نا امید نباش. از کسی جز خدا یاری نخواه و از رحمت حق غافل نشو افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا بخت به تو روی آورد و گشایشی در کارت ایجاد شود. از افراد بد دوری کن. غیبت نکن. هدف یا کاری را که داری دنبال کن تا به توفیق برسی. انشا الله .

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین تیر

حروف ابجد فال شما : ب ب ب

نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین مرداد

حروف ابجد فال شما : د ج آ

این نیت که کردی خوب نیست زندگی بر تو تلخ خواهد شد. چندی است که دلت یکجا نیست به چه کنم چه کنم گرفتار شده ای. برای رفع این حالت به خدا توکل کن. مدتی است که به کسی دل بسته ای و از خیال او بیرون نمی آیی. از او بگذر خداوند بهتر از آن نصیب تو خواهد کرد. در کارها صبور باش. آینده ی روشنی داری و از همه غمها دور میشوی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری انجام بده از آن نفع خواهی برد.

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین شهریور

حروف ابجد فال شما : ب ج آ

این قصد و نیتی که داری موجب تشویش و نگرانی تو میشود. پس آن را از ذهن و فکرت بیرون کن. اگر دیگران با تو موافق نیستند، تو دلتنگی مکن و خویشتندار باش. آنان عاقبت پشیمان خواهند شد. اگر مسافر داری و برایش دلتنگ هستی، به سلامت باز میگردد. در عبادت کوتاهی مکن و بدان که خداوند ناظر و حافظ توست. این را بدان که عاقبت کارها به نفع و دلخواه تو پیش میرود و تو به مقصود می رسی.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین مهر

حروف ابجد فال شما : ب آ ج

حاجت و آرزویی داری که برآورده میشود. گشایشی در کارت پیدا میشود و ایام خوشی خواهی داشت. اگر مشکلی داری به زودی برطرف میشود اگر این مشکل مالی باشد موقعیت مالی خوبی پیدا میکنی. در طالعت فرزند زیاد دیده میشود. فرزندانی خوب و خوش قدم.

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین آبان

حروف ابجد فال شما : ب ج ج

از طرف یکی از خویشان و نزدیکان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری.

موفقیت در کسب و کار

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین آذر

حروف ابجد فال شما : آ ب د

به زودی از طرف شخص بزرگی کمک میشوی و گشایشی در کارت پیدا میشود و توفیقاتی نصیب تو می شود. از آسیب بدخواهان دور می مانی و دوستان نیز با تو صمیمی تر میشوند. اگر قصد سفر داری انجام بده. اگر قصد ازدواج برای خودت یا کسی داری، یا قصد انجام کار یا معامله ای داری، انجام بده بخت با شما یار است. فرزند صالحی نصیب شما می شود که قدمش برای شما خیر است. از مال حرام پرهیز کن. در نماز کاهلی نکن مراقب افکار و اعمال و رفتارت باش تا گرفتار صدمه و بلا نشوی.

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین دی

حروف ابجد فال شما : ج ب آ

طالعت نیک است و با توکل به خداوند به خواسته ات می رسی. تغییراتی در پیش داری به خداوند توکل کن تا زودتر به مقصود برسی. به همه اعتماد نکن. چیزی یا خبری به تو میرسد که ممکن است خیلی با ارزش نباشد ولی تو را خوشحال میکند. آینده ی روشنی داری و برای رسیدن به آن راه زیادی نمانده است اما باید مراقب اعمال و رفتارت باشی.فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین بهمن

حروف ابجد فال شما : ب د ب

به زودی از مشکلات و گرفتاری ها رها میشوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده ای را پیدا میکنی. اگر با کسی مشکلی داری عاقبت به نفع تو تمام میشود. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو میشود و در کارهایت موفق خواهی بود.

فـال ابجد امروز چهارشنبه ۵ مرداد متولدین اسفند

حروف ابجد فال شما : د آ د

قصد و نیتت خوبست. در رحمت به سویت باز میشود. از چشم زخم مردم ترسی به خود راه نده، از آن در امان خواهی بود. در هر کاری با اهلش مشورت کن. در همه حال رضای خدا و خلق خدا را در نظر داشته باش. بخت با تو یار است.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: avalfars
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خیلی خوبه اگه جواب بده خیلی خیلی خوب میشه انشاالله جواب میگیرم سلام خداجونم بده

 • زهرا
  ۱ ۰

  خیلی جالبه به نظرم واقعا درسته. تا ببینم هفته های آینده چطوره.

 • روشن
  ۱ ۰

  بازم مثل همیشه عالی

 • هادی
  ۱ ۱

  همیشه یکجورمیاد دلهمه به دست میاره

 • ارش
  ۳ ۰

  ابجد از حروف رمزدارقران میباشد من به شخصه ایمان دارم

 • امین
  ۳ ۱

  سلام اکثر فالها توی مشابه هم هست یک روز میگوید مواظب باشید دچار مشکل میشوید یک روز هم برعکس میگوید روزگار وفق مراد هست مال زیادی و خبر خوشی به شما میرسد من جزء فال خودم فال دیگران هم میخوانم بیشتر شبیه هم هست نمیتواند همه یکجور باشد

 • فهیمه
  ۲ ۰

  خدا لعنتتون کنه ازتون نمیگذرم

 • Raɦmani
  ۰ ۰

  انشاءالله

 • ناشناس
  ۱ ۱

  ممنون از لطفتون کاش درست دربیاد

 • م. ح
  ۲ ۰

  سلام
  اینطور که بوش میآد ، واسه نوشتن متن فال ها، گوشی های چند نفرو زیر و رو میکنید و از اطلاعات هر شخص، چکیده ای
  را مخلوط اطلاعات دیگری یا دیگران میکنید
  ولی خواهشا دست از سر گوشی من بردارید ممنوو

 • بهرام..
  ۱ ۰

  متون تکراریه،هزاااارررر پدر

 • اردونی
  ۱ ۰

  خیلی خوب بود.انشاءالله به آبروی امام حسین همینجورکه طالع ام بود.زندگی ام برهمین منوال طالع ام بشود.خدایابه آبروی کسانی که پیش ات آبرودارند.زندگی همه مسلمانان بروفق مرادشون باشه.

آخرین خبر ها