کنکور ۱۴۰۲ بر اساس مصوبه جدید برگزار می شود

سازمان سنجش کوتاه آمد و طی بیانیه‌ای اعلام کرد کنکور ۱۴۰۲ براساس مصوبه جدید کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

کنکور ۱۴۰۲ بر اساس مصوبه جدید برگزار می شود

به گزارش اقتصادآنلاین، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: « باتوجه به ماده واحده تکمیل و اصلاح موادی از سیاست ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه) مصوب جلسه ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی که در تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری ابلاغ شده است و نظر به اینکه در ماده ۱۰ مصوبه مذکور اعلام شده است که از تاریخ تصویب لازم الاجراست. ضمن عرض پوزش از کلیه داوطلبان عزیز و والدین محترم آنان، به استحضار می رساند آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ براساس مصوبه فوق الذکر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود. جزئیات فنی و اجرایی این آزمون پس از تصویب در شورای سنجش و پذیرش دانشجو اطلاع رسانی خواهد شد.»

عبدالرسول پورعباس رییس سازمان سنجش آموزش کشور چندی قبل با تاکید بر اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی دیر به سازمان ابلاغ شده و نمی توان داوطلبان کنکور را بلاتکلیف نگه داشت، گفت: طبق قانون روند برگزاری کنکور سالانه است و روز ۱۵ تیر آخرین فرصتی بود که می‌توانستیم اطلاع رسانی برای برگزاری آزمون سال آینده را داشته باشیم.

وی تاکید کرده بود که کنکور ۱۴۰۲ براساس قوانین و مصوبات کنکور ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۵ ۱

  کنکور ۱۴۰۲ همانند سال قبل برگزار شود چون این مصوبه پر ایراد وابهام است

 • شیرین
  ۳ ۰

  متاسفم خیلی خیلی متاسفم قلبم دردگرفت ازاین تصمیم

 • ناشناس
  ۳ ۰

  منی ک ۲سال نتونستم برا کنکورم بخونم و کلی مشکل داشتم و بعد۲سال کار کردن تصمیم گرفتم بخونم و تلاش کنم اخه مگ میشه با این مصوبه باز ب درس و دانشگاه فکر کنم

  • ف.ت
   ۲ ۴

   چرا نمیشه ۴ تا درس کمتر استرس کمتر چیه این تفکری که شما دارین

 • ناشناس
  ۴ ۰

  متاسفم با این کار پشت کنکوریهارو نابود کردید

 • ‌‌
  ۱ ۰

  گند زدین با این تصمیم مسخره اتون ، با این کار فقط اشتباه بزرگی مرتکب شدین استرس هارو زیاد کردین

 • محمد رضا
  ۰ ۰

  اقا من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  یعنی دیگه عمومی نخونم؟؟؟

آخرین خبر ها