تست شخصیت: کلیدی که رازهای پنهان شما را نشان می کند

تست شخصیت: این تست همه عوامل ناخودآگاه، تمایلات شخصی و خواسته های عمیقتان را نشان میدهد. ضمیر ناخودآگاه به شیوه ای هوشمندانه عمل می کند، بدن را حفظ و هدایت می کند.

تست شخصیت: کلیدی که رازهای پنهان شما را نشان می کند

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

این تست همه عوامل ناخودآگاه، تمایلات شخصی و خواسته های عمیقتان را نشان میدهد. ضمیر ناخودآگاه به شیوه ای هوشمندانه عمل می کند، بدن را حفظ و هدایت می کند، خاطرات، احساسات، باورها و انرژی را ذخیره و سازماندهی می کند و بیشتر دیدگاه ها را فیلتر می کند. در نتیجه، می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت مان بگوید.

تصور کنید یک صندوق روبروی خودتان دارید و باید کلیدی را برای باز کردن آن انتخاب کنید.

کدام کلید را انتخاب می کنید؟

تست شخصیت

۱. منضبط و مصمم :

شما فردی هستید که دوست دارید هرکاری را که خودتان درست می دانید، انجام دهید . دائم تلاش میکنید همه چیز درست پیش برود بخاطرهمین محیط را کنترل می کنید تا بر ایده آل های خود ثابت قدم باشید. از انتقادات دیگران بیش از حد اذیت میشوید آنجاست که چالش های بزرگ شما بوجود می آید.

یاد بگیرید انعطاف پذیر باشید، به شوخ طبعی در زندگی خود اهمیت دهید و برای انجام کارهای دیگران، احساس مسئولیت نکنید. به این ترتیب انرژی بیشتری خواهید داشت و زندگی شما شادتر می شود.

۲. ادراکی و محتاط:

شما فردی هستید که دوست دارید نحوه کار جهان و چیزهایی که شما را احاطه کرده اند، درک کنید. شما بسیار فهیم، مبتکر و گاهی اوقات محتاط هستید. شما می خواهید مستقل باشید و به همین دلیل در گذر زمان منزوی می شوید و از افراد و تعهداتی که شما را به چالش میکشند، دوری کنید . چالش بزرگ زندگی شما این است.

باید یاد بگیرید حرف دلتان را بزنید و احساسات خود را انکار نکنید، زیرا باعث میشود دیگران شما را بهتر درک کنند و رابطه خودشان را با شما بهتر کنند. این کار به شما کمک می‌کند تا زندگی و موقعیت‌های خود را ببینید، کمی بیشتر ریسک کنید و به خودتان اجازه تجربه‌های جدیدی بدهید، که بدون شک روزهای شما را غنی و درخشان می‌کند.

۳. قوی و مسلط:

شما، فردی با اراده، مسلط و مصمم هستید. شما دوست دارید کنترل همه چیزهایی را که در اطرافتان اتفاق می افتد در دست بگیرید و به همین دلیل همیشه با دیگران بحث می کنید (که احتمالاً صدایتان را هم بلند می کنید). سعی می کنید همه چیز را به دیگران تحمیل کنید.

چالش اصلی زندگیتان این است که بیاموزید در برخورد با دیگران بردبارتر باشید و نظرات آنها را بپذیرید، برای آنها ارزش قائل باشید و به آنها احترام بگذارید تا در بحث های غیرضروری خود را از نظر جسمی و روحی خسته نکنید.

۴. فعال، سرگرم کننده و خودجوش:

شما فردی مثبت هستید که همیشه نیمه پر لیوان را می بینید .شما نیاز دارید همیشه در حال حرکت باشید و کاری سرگرم کننده انجام دهید (یا برای انجام آن برنامه ریزی کنید.)

شما زمان زیادی را صرف فکر کردن به آینده و رویاهایتان می کنید و به همین دلیل ذهنتان مشغول می شود و در کوتاه مدت در انجام وظایف خود دچار مشکل می شوید. چالش اصلی شما این است که بیاموزید زندگی کنید و واقعیت را به طور عینی درک کنید، از لحظات خوب زندگیتان لذت ببرید، از مشکلات برای یادگیری و رشد خودتان در زندگی استفاده کنید.

۵. محتاط، حساس، و خجالتی:

شما فردی احساسی و دوست داشتنی هستید که می خواهد آزاد باشد و راه خودش را درزندگی انتخاب کند.

با توجه به قدرت تخیل شما، شما فردی خلاق و بسیار هنرمند، اما همچنین بیش از حد حساس هستید مخصوصا وقتی که استعدادهای شما را نمی بینند و برای شما ارزش قائل نیستند) در برخی موارد خجالتی و درونگرا هستید(شما احساس میکنید که هیچ کس شما را نمی فهمد) شما به اندازه کافی خوب هستید و اینکه دنیا مکانی پر از موجودات پیش پا افتاده است.)

چالش اصلی شما این است که با عشق و احترام بیشتری با خودتان و دیگران رفتار کنید. با خودتان با عشق رفتار کنید و تمام ویژگی های شگفت انگیزی که در زندگیتان وجود دارد را بشناسید و از آنها لذت ببرید .با این کار زندگیتان یک سفر مداوم به سمت رشد و رضایت و شادی خواهد بود.

۶. متعهد و وفادار :

شما فردی هستید که دوست دارد در محیطی آرام و امن زندگی کند و در مواجهه با ترس هایش تردیدی به خود راه نمی دهد.

شما نسبت به اطرافیانتان بسیار وفادار هستید و انتظار دارید که دیگران به شما وفادار باشند. تلاش کردن برای امنیت داشتن در زندگیتان اضطراب ایجاد می کند .چالش بزرگ زندگیتان همین است.

بپذیرید که شما فردی با استعداد هستید که باعث میشود از هر موقعیت ترسناک و آسیب زا خارج شوید . یاد بگیرید از همه چیزهای شگفت انگیزی که زندگیتان دارید بیشتر لذت ببرید و در زمان حال زندگی کنید.

منبع: سایت طلا
ارسال نظر

 • سارا
  ۱۰ ۲

  الان من باید از کجا بفهمم کدوم متن مال کدوم کلیده

  • ناشناس
   ۳ ۳

   از چپ به راست شمرده میشن

 • .
  ۲ ۰


  1 صداقت
  2 آرامش همه مردم جهان
  3 دوری از جنگ

  اگر کسی در این مسیرها کمک خواست تلاش دارم

 • .
  ۳ ۰

  اصلا فقط پشت سر هم بازیکن خریداری میشه
  گویا کلیدها و رازها اصلا مورد توجه نیستند😅

 • ناشناس
  ۸ ۰

  شماره کلیدارونذاشته بودید

 • کاظم غلامی
  ۸ ۰

  یک شماره برا کلیات بزار لطفا

 • تمنا
  ۰ ۲

  عالی بود
  فوق العاده دقیق و جالب

 • اکبر
  ۰ ۰

  سلام
  خیلی عالی بود اگر از راست به چپ باشه اونی که من انتخاب کردم دقیقا با شخصیت من میخونه و واقعا عالی دست شما درد نکنه

  • ناشناس
   ۰ ۰

   نکته: کلیدها از چپ به راست شماره گذاری شدن➡️

 • تمشک طلایی
  ۱ ۱

  سپاس عالی بود.

 • زهرا
  ۰ ۱

  خیلی جالب بود دقیق، کامل و کل جزئیات خودم بود

 • ناشناس
  ۰ ۱

  ترتیب شمارش کلیدها نامعلومه
  گرچه تصور بر اینه که از راست به چپ باشه
  البته راست به چپ هم تعریف خودشو مطابق قوانین جاری در ریاضییات فیزیک هندسه و تعاریف تخصصی تر علمی وقتی روبروی اشیا و تصاویر قرار بگیریم از موردی که مقابل سمت راستمان قرار می گیرد شماره گذاری شروع میشه
  با این وجود این امر می‌تونه قراردادی هم باشه و همیشه راه فراری برای ... وجود داره
  ممکنه عدم مشخص کردن ترتیب شماره گذاری کلیدها عمدی باشه و موردی چالش برانگیز هم محسوب بشه

 • بی نام
  ۰ ۰

  خوب است ، اما بعضی هایش درست نبود ولی بیشتری هاش درست بود دقیقا

 • اسد
  ۱ ۰

  امروزه مد شده تو جرایدوسایت های خبری یک تصویر می گزارند و شخصیت شناسی وروان شناسی می کنند با تست های روانشناسی روان شناسان متخصصان این گروه نمی شود شخصیت وروان افراد را فهمید چون آنسان موجود ی باهوش است ودر ثانیه هزاران فکر ونظر ایده در ذهنش ترواش می شود . چون این انسان گاهی فرشته ومعصوم وگاهی دیو وپلید است پس ول کنید این چرندیات را وبه مسائل و جریانات واقعی بپردازید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شماره گذاریش چطوریه

آخرین خبر ها