تست شخصیت کاملا زنانه؛ کدام شماره را انتخاب می کنید؟

چگونه شخصیت یک فرد را از روی لباس مشخص کنیم؟ در این عکس چند لباس با سبک های متفاوت هست.​

تست شخصیت کاملا زنانه؛ کدام شماره را انتخاب می کنید؟

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ آن لباسی را انتخاب کنید که فکر می کنید بیشتر به جثه و هیکل شما می آید و با تیپ همیشگی تان همخوانی دارد.

سپس می توانید جواب مورد نظرتان را از میان پاسخ ها پیدا کنید.

حالا بگویید کدامیک از لباس های زیر نظر شما جلب کرده است؟

تست شخصیت

۱. رمانتیک برای همیشه

شما با نسبت دادن ویژگی های شخصیتی مثبت به دیگران ، سعی در عدم توجه به بدی های آن ها می کنید و اسن درست نیست. آدم حساس و مهربانی هستید. شما دوست دارید طبق مد باشید و از خرید برای دیگران لذت می برید. مردم شخصیت شما را دوست دارند و با شما تماس می گیرند تا از احوالتان با خبر شوند.

۲. لباس ایده آل

حتی در بدترین شرایط، سعی می کنید بهترین ظاهر خود را داشته باشید و بسیار در این کار موفق عمل می کنید. سبک لباس و شخصیت یکبعد دیگر از شخصیت انسان را نشان می دهد. لباس های شما کاملاً با خلق و خوی درونی تان سازگار است. همچنین تلاش می کنید تا با نگفتن شکست های خود به کسی، خودتان را قوی جلوه دهید و دوست ندارید دیگران فکر کنند ضعیف هستید.

۳. یک غریبه مرموز

اگر تعیین شخصیت یک فرد بر اساس لباس اغلب بسیار ساده است، پس شما کاملا برعکس هستید. تمام زندگی شما در هاله ای از رمز و راز است. متاسافانه یا خوشبختانه هیچ کس نمی تواند شما را کاملا درک کند، حتی نزدیک ترین و عزیزترین افراد. زندگی تان. باید هر چیزی را از شما انتظار داشت زیرا بسیار غیر قابل پیش بینی هستیدو می توانید همه مرز ها را بشکنید. البته این خصلت شما به کسی آسیب نمی رساند.

۴. ملکه مهمانی

شما از توجه دیگران تغذیه می کنید، نمی توانید بدون تمجید زندگی کنید. قرار گرفتن در مرکز توجه برای تان یک چیز عادی است و نمی خواهید این موضوع تمام شود. شما می دانید که چگونه یک فرد را وادار به انجام آنچه می خواهید کنید. اجازه انتقاد زیاد به کسی نمی دهید و از تجملات و بریز و بپاش لذت می برید. از این گذشته، شما به طور کامل به خودتان اطمینان دارید و اگر تصمیمی بگیرید کسی نمی تواند شما را از انجام آن باز دارد.

۵. نگهبان خانه

خانواده همه چیز شماست. به خاطر عزیزانتان، آماده انجام اعمال فداکارانه هستید. انتخاب یک تست لباس شما را به عنوان فردی بسیار مهربان و دلسوز مشخص می کند. خودخواهی به هر شکلی که باشد مختص شما نیست. اغلب با فراموش کردن خواسته های خود، تمام زندگی خود را وقف خانواده خود می کنید. شما می توانید حتی به یک غریبه کاملاً بدون اینکه در ازای چیزی بخواهید کمک کنید. البته باید بدانید گاهی اوقات این خصلت را باید کنار بگذارید و به فکر خودتان باشید. یادتان باشد تنها کسی که می تواند به شما کمک کند فقط خودتان هستید.

منبع: سایت طلا
ارسال نظر

 • asma
  ۲ ۰

  3

 • هستی
  ۲ ۰

  سومیییی😍😍😍😍

 • افسانه
  ۲ ۰

  تفتی

 • ساجده
  ۲ ۰

  عالی

 • ناشناس
  ۲ ۰

  ۱

آخرین خبر ها