اگر هنوز یارانه نگرفته اید بخوانید / این افراد منتظر یارانه تیر ماه نباشند

یارانه‌های نقدی ماه‌های اردیبهشت و خرداد نیز تحت عنوان معوقات همزمان با یارانه تیرماه به حساب این سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

اگر هنوز یارانه نگرفته اید بخوانید / این افراد منتظر یارانه تیر ماه نباشند

به گزارش اقتصادآنلاین، سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده بود و درخواست بازبینی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، چنانچه در بازبینی انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک‌های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه‌های نقدی ماه‌های اردیبهشت و خرداد نیز تحت عنوان معوقات تا پایان هفته به حساب آنان واریز خواهد شد.

درصورتیکه در زمان پرداخت یارانه نقدی مرحله ۱۳۷ (تیر ماه سال جاری)، مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز نشد، به این معنا است که این افراد در ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در دهک ۱۰ قرار گرفته و مشمول دریافت یارانه شناخته نشده‌اند.

برای مشاهده مشروح خبر مطلب «ثبت‌نام‌ کنندگان جدید واجد شرایط، یارانه و معوقات را می‌گیرند» را مطالعه کنید

ارسال نظر

 • احسان
  ۱ ۱

  برای من فقط یارانه اومد معوقات نیومد

  • ناشناس
   ۱ ۰

   سلام خسته نباشید یارانه تیر ماه من واریزه شده ولی فقط 300هزار تومان هست در صورتیکه ما سه نفر هستیم و یارانه اردیبهشت و خرداد هم واریز نشده چرا

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام ماازهرمعترضی میپرسیم چیزی به حسابش نیومده پس به حساب چه کسی اومده

 • صادق
  ۰ ۰

  بروید این بازی‌های سیاسی را سر سیاسان پیاده کنید.

 • ناشناس
  ۰ ۱

  با سلام آنهایی که تحصیم به چه کسی رایانه شامل می شود ویا نمی شود واولا بداند واین مسولیت به عهده نگیرد هنوز نمی داند چه شامل می شود ویا نمی شود وان دنیا واین دنیا اگر آن وجود داشته باشد که هست جواب پس خواهد

 • محمد
  ۱ ۱

  من که به خدا وا گذار کردم شما رو با این دهک بندی تون

  • احمد بابائی
   ۰ ۰

   انجانب فقط حقوق حداقل بگیرم ودیگر هیچ
   ندارم یارانه من قطع کردند من دهک ده قرار
   دادند همین حالامریض دارم هزینه داردباید
   خرج کنم این آخرین عمر وزندگی ماست واز
   بزرگان درخواست دارم رسیدگی کنند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دروغ مبگن به حساب هیچ کسی پول نیامد

 • امراله سلامت منش
  ۰ ۰

  خانواده ۵ نفره هستم ۳فرزندم بالای ۳۵ سال و دم بخت هستند دو نفر بیکار و فقط یکی شاغل و درآمدش صرف تهیه جهیزیه خود میکند .خودم بازنشسته کشوری هستم و همسرم صرفا ۱۰ روز بیمه تامین اجتماعی می گیرد .با این توصیف من در دهک ۱۰ جامعه قرار گرفته ام. سوال این است پس چه کسی در دهک پایینتر قرار دارند.با شرایط فوق اطمینان دارم که ۹۰ درصد مردم در دهک ۱۰ و فقط ۱۰ درصد شاید یارانه بگیرند.ریش و قیچی دست دولت است و از دست ما کاری بر نمی آید.

آخرین خبر ها