این تست ساده رنگ پنهان درون شما را آشکار می کند

رنگ هایی که به سمت آن کشیده می شوید می توانند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما بگویند.

این تست ساده رنگ پنهان درون شما را آشکار می کند

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ رنگ هایی که به سمت آن کشیده می شوید می توانند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما بگویند. گفته می شود افرادی که رنگ سبز را دوست دارند صلح طلب هستند و افرادی که رنگ قرمز را ترجیح می دهند افرادی پرشور یا برون گرا هستند.

کسانی که رنگ زرد را دوست دارند ،دارای روحیه مثبت و شادی هستند. اما در مورد جنبه های پنهان شخصیت چطور؟

آزمون زیر نشان می دهد که سایه درون شما چه رنگی است. در تصویر کدام رنگ را بیشتر میبینید؟ توجه داشته باشید که شاید آن رنگ را دوست نداشته باشید.

تست هوش

رنگ زرد

شما جدی هستید و تمرکز بالایی دارید. بسیار خوش‌قلب، شاد و خوش‌بین هستید. شما فردی بسیار باهوش هستید که برای هر چیزی که در حال حاضر دارید بسیار سخت کار کرده اید.

کارهای سختی که درتمام مدت انجام داده اید شما را کمی خشن کرده است، اما درون شما هنوزشاد است. شما یک کودک درون کنجکاو و شوخ طبع دارید که شما را فوق العاده دوست داشتنی می کند.

اگر سایه درون شما به روش های سالم ظاهر شود، بامزه و محبوب میشوید. با این حال، اگر سایه درونی خودتان را در آغوش نگیرید، تمام شادی و نوری را که باید به دنیا ببخشید از دست خواهید داد و وجودتان تاریک و سیاه میشود.

آبی

سایه درون شما عمیقاً احساسی، شهودی، حساس و خلاق است. سایه شما ممکن است کمی شبیه آب های کدر باشد، اما واقعا پر از خلاقیت است. به احتمال زیاد رویاهای بسیار واضح و روشنی دارید که به نظر می رسد چیزی به شما می گوید. شما شخصیت سرسختی دارید و به رویکرد خود نسبت به زندگی افتخار می کنید، اما در اعماق وجودتان، تمامی احساسات خود را سرکوب میکنید.

سایه درون شما با احساسات عمیق و توانایی خلاقانه شما در حال انفجار است! سایه ات را در آغوش بگیر ، رویاهایت محقق خواهند شد!

طوسی

شما مستقل، با اراده و مصمم هستید. شما دوست دارید بصورت پنهانی روی همه چیزکنترل داشته باشید و قانون را وضع کنید. سایه درون شما بسیار باهوش اما جدی و سختگیر است.

هنگامی که سایه پنهان خود را برای دیگران آشکار می کنید، به راحتی می توانید آنها را با اراده جدی خودتان آشنا کنید. سایه درون شما نیز نسبت به شما بسیار سختگیر است! این صدای درونی شما است که شما را منظم و جدی نگه می دارد. او باعث می شود احساس ناامنی کنید، یا منطق شما را برای تصمیم گیری های خاص زیر سوال می برد.

یاد بگیرید که از توانایی رهبری کردن استفاده کنید و توانایی شما بسیار نامحدود است.

منبع: سایت طلا
ارسال نظر

آخرین خبر ها