تست روانشناسی؛ کدام حیوان را دوست دارید؟ / از پاسخ تست شگفت زده می شوید

تک تک افراد روی زمین موهبتی معنوی دارند که در طول زندگی رشد می کند، عمیق تر می شود و تقویت می شود. اما متأسفانه همه ما نمی دانیم که مواهب معنوی ما چیست. این اغلب باعث می شود که ما احساس گمشده، پوچی و عدم اطمینان از هدف زندگی خود کنیم.

تست روانشناسی؛ کدام حیوان را دوست دارید؟ / از پاسخ تست شگفت زده می شوید

به گزارش اقتصاد آنلاین، هدایای معنوی استعدادها، توانایی ها و قدرت هایی هستند که توسط زندگی، خدا، جهان یا روح به ما داده شده است.

هنگامی که موهبت معنوی خود را پیدا می کنید، ممکن است احساس شناسایی فوری یا احساس اینکه یک لامپ فوراً در ذهنتان روشن شده است را احساس کنید. تیم ما تست زیر را از هدایای معنوی آماده کرده تا کشف کنید چه چیزی متعلق به شما است.

هشت هدیه معنوی ممکن در این آزمون گنجانده شده است و هر کدام یک کهن الگوی معنوی مربوطه را در اختیار شما قرار می دهند.

کدام یک از این حیوانات زیبا شما را بیشتر جذب می کند؟ انتخاب شما به شما پاسخ خواهد داد، که هدیه معنوی شماست.

تست؛ با انتخاب حیوان مورد علاقه هدیه معنوی بگیرید!

1- تحفه نبوت:

نبوت یک حس ششم عمیق است که به شما امکان می دهد پیام های خدا، کیهان، الهی، طرف مقابل و غیره را دریافت و تفسیر کنید.

نبوت اغلب اشتباه گرفته می شود و کسانی که این موهبت را دارند اغلب به طور ناعادلانه مورد قضاوت قرار می گیرند، اما با ایمان قوی به موهبت خود، می توانید هر کاری را از طریق آن انجام دهید.همیشه مراقب و آگاه هستید که چه اتفاقی می افتد و اغلب می توانید چیزها را خیلی قبل از وقوع آنها ببینید.شما یک ایده آلیست واقعی با اشتیاق به انسانیت هستید. شما در قلب پیامبر هستید، از موهبت خود برای راهنمایی و کمک به اطرافیان خود استفاده کنید! 

2- هدیه رویاپرداز:

رویاپردازان موهبت ویژه دریافت پیام و آشکار ساختن حقایق را در رویاهای خود دارند. وقتی به خواب می روید، رویاهای شما به عنوان کانالی بین دنیای معنوی و دنیای واقعی عمل می کند.می دانید که هرگز نباید رویاهای خود را به معنای واقعی کلمه در نظر بگیرید، زیرا آنها همیشه حاوی برخی از معنی یا نمادهای پنهان هستند. شما تقریباً همیشه رویاهای خود را به یاد می آورید و بدون اشتباه، آنها عمیقاً حقایق درونی آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد منعکس می کنند.

رویاهای شما کانالی هستند برای یادگیری عمیق ترین حقایق در مورد زندگی، استفاده عاقلانه از هدیه خود و کمک به بشریت در این روند.

 3- هدیه شفقت:

قلب شما باز و روان از عشق و مهربانی است. شما در قلبتان همدلی واقعی دارید و هیچ فیلم، کتاب، بازی یا نقاشی وجود ندارد که قلب را لمس نکند.عمیقاً نگران اطرافیان خود هستید و هیچ چیز برای شما سخت تر از دیدن یک عزیز در درد نیست. با احساسات خود در تماس هستید و اغلب وقتی می بینید که دیگران برای غلبه بر چیزی دشوار تلاش می کنند، از درون احساس شفقت زیادی می کنید.ذهنی باز و بدون تعصب دارید و می دانید که زندگی چقدر می تواند دشوار باشد.مبارزات شخصی شما فقط شما را مهربان تر و دوست داشتنی تر کرده است. افرادی مثل شما بیشترین نیاز را در آن دارند!

4- هدیه انرژی:

انرژی شما نامحدود است. هر روز برای شما یک جنگ صلیبی بزرگ است. هر کار را با اشتیاق و فداکاری انجام می دهید.وقتی هدف یا پروژه ای را به عهده می گیرید، به معنای واقعی کلمه متوقف نمی شوید! دقیقاً همین غیرت برای هر کاری است که شما را الهام بخش اطرافیانتان می کند.می‌توانید کاری کنید که هر چیزی شبیه جستجوی عمیق ابعاد حماسی باشد. یک رهبر متولد شده با آتش درونی هستید که فقط می تواند احترام و تحسین اطرافیانتان را برای شما به ارمغان بیاورد.

5- هدیه ایمان:

یک مؤمن واقعی هستید. فرقی نمی‌کند که ایمان به نیروی برتر باشد یا خیر اساسی بشریت، طالع بینی، کارما یا نام شما.در قلب یک ایده آلیست واقعی هستید و توانایی عمیقی در دیدن و باور آنچه که دیگران برای درک آن به سختی تلاش می کنند، دارید. همیشه می‌دانستید که زندگی بسیار بیشتر از آنچه ما تجربه می‌کنیم وجود دارد و همه چیز واقعاً به دلیلی اتفاق می‌افتد.زندگی همیشه آسان نبوده است، اما با هر مبارزه، ایمان شما بیشتر و بیشتر می شود.بیش از هر یک از ما می دانید که با ایمان، همه چیز واقعا ممکن است. به همه ما ایمان داشته باشید، ما روی شما حساب می کنیم!

6- هدیه قدرت:

پشتکار نام میانی شماست! به معنای واقعی کلمه چیزی وجود ندارد که نتوان آن را شکست داد. مهم نیست با چند چالش روبرو می شوید یا چند نفر سعی می کنند شما را پایین بیاورند، شما در قلب قهرمان هستید و به چیزی کمتر از مدال طلا در زندگی رضایت نخواهید داد.یک مبارز هستید و همه چیز همیشه آسان نیست، اما می دانید که چگونه در مبارزه بمانید و تا زمانی که آخرین انسان هستید، مقاومت کنید.اشتیاق شما به زندگی و ایمان به خودتان سازش ناپذیر است. ادامه دهید، زیرا همه ما به یک قهرمان نیاز داریم!

7.- هدیه مهمان نوازی

 فردی فوق العاده سخاوتمند، گشاده روی، خونگرم و متفکر هستید. خانه شما خانه ماست درها، قلب و گوش های شما به روی همه روح های خسته و مسافر باز است.تمایل زیادی به کمک به دیگران دارید و همیشه به دنبال ابراز عشق خود به کسانی هستید که دوستشان دارید. شما ذاتاً مراقب هستید.مهمان نوازی شما بی حد و حصر است. تعجب نخواهیم کرد اگر در حال حاضر دوستی در خانه خود داشته باشید که باید شب را بماند زیرا در مشکل است. هیچ کاری برای کمک به نیازمندان انجام ندهید.

8- هدیه حکمت:

همیشه کمی شبیه یک روح پیر و کمی نامتناسب با همسن و سال هایتان احساس کرده اید. شما اغلب از اتفاقاتی که در دنیا می بینید ناامید می شوید و گاهی اوقات برای دنیایی که واقعاً نمی توانید به یاد بیاورید احساس دلتنگی عمیق می کنید.

بیایید با آن روبرو شویم، شما فقط کمی بالاتر از بقیه هستید: شما عطای خرد را دارید! شما قبلاً تمام درس ها را آموخته اید و این بار اینجا هستید تا عمیق ترین بینش خود را با ما در میان بگذارید. هدیه شما مانند چراغی در شبی تاریک و طوفانی است.

منبع: namastest
ارسال نظر

 • محسن
  ۲۲ ۳

  لااقل عکسها را شماره گذاری کنید که به متن بخورد ، ما از کجا بدانیم که شماره متن کدام عکس هست

 • ..
  ۳ ۰

  ..

 • ناشناس
  ۱۰ ۱

  خیلی مسخره ای ما الان از کجا بفهمیم کدوم حیوان شماره دو یا سه هست

 • S-S
  ۶ ۱

  ای کاش عکسارو شماره گذاری میکردید⃢⃢

 • امیر علی
  ۰ ۱

  دولفین

 • nika
  ۳ ۱

  واقعا خیلی مسخره است. من که خوشم نیومد.

 • fatemeh
  ۳ ۱

  لطفا شماره گذاری کنید اینجوری که جذابیتی نداره چون نامعلومه و ابهام برا ما به وجود میاره

 • army
  ۲ ۲

  اولا شماره گذاری نداشت دوما بر فرض بخوایم بگیم از چپ شماره گذاری شده ...برای ۷ نوشتین ب نیاز مندان کمک نکنید..

 • ناشناس
  ۰ ۱

  سلام شماره حیوانات مشخص نبود

  • زهرا
   ۱ ۱

   چرا حیوان شماره ندارن

 • با شناس
  ۱ ۰

  الان گربه شماره چنده

 • مهرداد
  ۱ ۱

  ساده است ردیف بالا از سمت چپ با دلفین عدد ۱ شروع کنید تا به پایان ردیف یعنی فیل شماره ۴ برسید و بهمین ترتیب ردیف پایین را ادامه دهید یعنی گربه عدد ۵ و جغد عدد ۸، زیاد به شماره گذاشتن حساس نشوید چون هر یک از موهبتها شباهتی با حیوان مربوطه دارد که این شباهت در دیگر حیوانات نیست یا کمترست مثلا شیر نمونه قدرت و فیل نمونه انرژی و جغد نمونه حکمت است، بنده دلفین بودم.

 • مهرداد
  ۱ ۰

  زیاد سخت نگیرید، ردیف اول از سمت چپ عدد ۱ با دلفین شروع میشود و تا عدد ۴ فیل پیش می‌رود سپس ردیف پایین با ۵ گربه شروع و با ۸ جغد پایان می‌یابد

 • ناشناس
  ۰ ۱

  سلام خوبید.
  من از همه بیشتر حیوان سگ رو دوست دارم 😘
  هیچوقت سگ ها و حیوانات دیگری رو آزار ندهید.
  چون این واقعا کار خیلی اشتباه است چون آن ها هم آفریده های خدا هستند و اون ها قبل ما در این دنیا بودن پس همیشه با حیوانات مهربان باشید ❤️

 • سودا رضای
  ۱ ۰

  پروانه ها را خیلی دوست دارم

 • میترا آذین از تهران
  ۱ ۰

  با نظر شما دوست عزیز که گفتید با حیوانات مهربان باشید موافقم

 • طاها
  ۱ ۰

  جغد و گربه

 • ناشناس
  ۱ ۱

  سلام شماره حیوانات مشخص نبود

 • محمود
  ۱ ۰

  تا کی میخواهید دست از خرافات بردارید. این همه از دنیا عقب مانده ایم بس نیست؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  حداقل شماره میزاشتین😏

 • رشید
  ۲ ۰

  خدایا ایناکین هنوز قانون شمارش وترتیب نمیدونن تازه اومدن تست قدرت درونیشونم بفهمن 😸😸😸🦉🦉🦉

 • محمدحسن محبوبیان
  ۱ ۰

  آقای مهرداد شما بر چه اصولی عکسها رو شماره گذاری کردی که میگی خیلی ساده س،مگه عکسها عدد لاتین هستن یا اینکه نوشته ی انگلیسیه که از چپ به راست عددگذاری کردی

 • زهره
  ۱ ۱

  پروانه

 • نگارین
  ۰ ۱

  عالی بود اما شماره حیوانات که مشخص نبود چیزی متوجه نشدم حیوانات رو شماره گذاری کنید.
  من عاشق دلفینم

 • Uones
  ۰ ۱

  از بین حیوانات ، سگ ها را بیشتر از همه حیوانات دوست دارم البته همه حیوانات دوست داشتنی هستند ولی سگ بهترین

 • وحید
  ۱ ۰

  خب منم اولش یکمی گیج شدم اما بعد معلوم شد دلفین ۱ و جغد ۸ هستن
  اینارو که اول دبستان یاد دادن که اعداد از چپ به راست هستن
  بعدشم تا حدودی میشد حدس زد که شیر نماد قدرت و جغد دانایی و ... باشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من هدیه قدرتم و دقیقا این فاکتورها را دارا هستم.تا به امروز جلوی هیچ کس سرم را پایین نیاوردم منظورم به کسانیست که زور میگن و همیشه بر پایه ی عدالت و قدرت زندگیم را نگه داشتم و میدانم که همه ی انهایی که مرا میشناسند در قلبشان یک قهرمان هستم و خواهم ماند من این سبک زندگی را از کودکی در هزاران انسان بزرگ دیده ام و از هر کدام یک چیز درست یاد گرفتم و همه را جمع آوری کردم و سبکی جدید و کامل بر گرفته از خلق و خوی انسانهای بزرگ ساخته ام و سناریوی من 40 سال به طول انجامید تا کامل شود.

 • پروانه بزم
  ۰ ۰

  ُسلام خسته نباشید وقتی متنتان خوندم به اوج رسیدم
  عالی بود

 • الهه شیری
  ۰ ۰

  ازتست روانشناسی تون ممنونم واقعا همه مطالبی که فرمودید دربنده صدق میکنه باتشکر

 • الهه شیری
  ۰ ۰

  عزیزانی که دچاره سردرگمی شده اند عرض میکنم دوستان وقتی شماانگشت روی حیوان موردعلاقه گذاشتید ثبت می‌شود نگشت خودرابردارید وکم کم صفحه گوشی رابه بالابکشیدهرچه نوشته تااخربخوانید چون مربوط به شخصیت شماست حالا باره امتحان کنید

 • الهه شیری
  ۰ ۰

  باذتشکرازشما وتست روانشناسی که واقعا بی نظراست خسته نباشید

 • برار دمت گرم با این حرف چرتی بود من اسب را دوست داشتم که نبود
  ۰ ۰

  مرسی

آخرین خبر ها