تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

بخشش اضافه خدمت شامل کدام سربازان می شود؟

معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی درباره بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان وظیفه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه‌ای درباره بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان وظیفه توضیحاتی ارائه کرد.

در این توضیحات آمده است:

بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان وظیفه که چندی پیش توسط رییس سازمان وظیفه عمومی از جانب فرمانده محترم انتظامی کل کشور اعلام شده، فقط شامل بخشش اضافه خدمت سربازان انتظامی کل کشور تا پایه خدمتی 1400/12/01 می‌شود و شامل سربازان وزارت دفاع، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی نمی‌شود.

در این اطلاعیه با تأکید بر این مطلب که ابلاغیه بخشش اضافه خدمت فقط شامل سربازان فرماندهی انتظامی است، آمده است: اضافه خدمت سنواتی (پشت دفترچه‌ای) تمام سربازان فرمانده انتظامی تا پایه خدمتی 1400/12/01 متأهلین به طور کامل و سربازان مجرد به مدت دو ماه بخشیده شد.

به آن دسته از سربازان وظیفه که غیبت سنواتی ندارند، یک ماه مرخصی تشویقی با درنظر گرفتن مأموریت‌های سازمانی و به شرط رضایت فرماندهان محترم یگان‌ها از عملکرد خدمتی کارکنان وظیفه فرماندهی کل انتظامی اعطاء می‌شود.

لازم به ذکر است: مشمولان و خانواده‌های آن‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن‌گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

این مطلب برایم مفید است
۸ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها